תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » קראוד סטרייק רוכשת את פרימפט סקיוריטי הישראלית בכ-100 מיליון ד'
נרכשת. פרימפט סקיוריטי

קראוד סטרייק רוכשת את פרימפט סקיוריטי הישראלית בכ-100 מיליון ד'

החברה הנרכשת מציעה פתרון להגנה על מערכות מחשוב ארגוניות, שמאפשר לזהות איומים על בסיס זהות המשתמשים, התנהגותם ורמת הסיכון הנשקפת מהם - דבר קריטי, במיוחד בתקופה שבה העבודה מרחוק והעבודה ההיברידית צוברות פופולריות

מאת 24 בספטמבר 2020, 16:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עוד אקזיט בתחום הסייבר: חברת האבטחה קראוד סטרייק (CrowdStrike) הודיעה אתמול (ד') כי היא רוכשת את פרימפט סקיוריטי (Preempt Security) הישראלית-אמריקנית תמורת 96 מיליון דולר. 86 מיליון מהסכום ישולמו במזומן ויתרת הסכום – במניות. הרכישה צפויה להיסגר ברבעון השלישי של השנה הכספית של הרוכשת.

פרימפט סקיוריטי נוסדה ב-2014 על ידי רומן בלכמן ואג'יט סאנצ'טי, שמשמש כמנכ"ל שלה. היא גייסה עד כה 27.5 מיליון דולר, בין היתר מהמשקיע והיזם מיקי בודאי ומאינטל קפיטל. החברה מציעה פלטפורמה להגנה על מערכות מחשוב ארגוניות בהתבסס על גישת אמון אפס (Zero Trust). המוצר שלה מאפשר לזהות איומים על בסיס זהות המשתמשים, התנהגותם ורמת הסיכון הנשקפת מהם. בחברה אומרים כי כך אפשר לזהות את האיומים טוב יותר בזמן אמת, עוד לפני שההאקרים חודרים למערכת וגורמים לארגון נזק רב. כמו כן, הם מציינים שההתקנה של המערכת גמישה, דינמית ולא פוגעת בעבודת הארגון.

קראוד סטרייק מציעה פתרונות להגנה לנקודות הקצה ומחשוב ענן. החברה פיתחה את פלטפורמת פאלקון לזיהוי איומים, תגובה מהירה ונראות של ארכיטקטורת ה-IT של הארגון. המוצר של פרימפט סקיוריטי צפוי להשתלב בפורטפוליו הפתרונות שלה.

סאנצ'טי אמר כי "השילוב בין היכולות שלנו בעולם אבטחת הזהויות לפתרונות הטלמטריה (זיהוי ודיווח) על איומים יאפשר לנו להציע פתרון מלא לסביבות עבודה היברידיות ולעבודה מרחוק".

ג'ורג' קורץ, מייסד במשותף ומנכ"ל קראוד סטרייק, ציין כי "סביבות העבודה ההיברידיות יהפכו לנורמה בקרב ארגונים רבים, מה שהופך את אבטחת אמון האפס עם גישה שמתמקדת באבטחת זהויות וזיהוי איומים בזמן אמת לקריטיות להמשכיות העסקית שלהם". לדבריו, הפתרון המשולב של שתי החברות יענה לצרכים אלה.

קראוד סטרייק רוכשת את פרימפט סקיוריטי הישראלית בכ-100 מיליון ד' Reviewed by on . עוד אקזיט בתחום הסייבר: חברת האבטחה קראוד סטרייק (CrowdStrike) הודיעה אתמול (ד') כי היא רוכשת את פרימפט סקיוריטי (Preempt Security) הישראלית-אמריקנית תמורת 96 מ עוד אקזיט בתחום הסייבר: חברת האבטחה קראוד סטרייק (CrowdStrike) הודיעה אתמול (ד') כי היא רוכשת את פרימפט סקיוריטי (Preempt Security) הישראלית-אמריקנית תמורת 96 מ Rating: 0

הגיבו