תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » סאפ: עלייה בהכנסות, זינוק ברווח הנקי
כריסטיאן קליין, מנכ"ל סאפ. צילום: אתר החברה

סאפ: עלייה בהכנסות, זינוק ברווח הנקי

הצורך הגובר בתקופת הקורונה בדיגיטליזציה ובענן הניב לענקית הגרמנית תוצאות חיוביות - ברבעון השני ובמחצית הראשונה של השנה כאחד

מאת 29 ביולי 2020, 16:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סאפ פרסמה אמש (ג') את התוצאות העסקיות שלה למחצית הראשונה ולרבעון השני של השנה, שמראות על חד ספרתי בהכנסות בשתי התקופות לעומת גידול חד ספרתי ברווחיות החצי שנתית ודו ספרתי בזו הרבעונית.

הנתונים מעלים כי במחצית הראשונה של השנה ההוצאות גדלו ב-3.45% ל-9.8 מיליארד יורו וההכנסות גדלו ב-3.9% ל-13.3 מיליארד. הרווח התפעולי רשם עלייה של 5% ל-3.45 מיליארד יורו וזה הנקי גדל בכ-1% ל-2.4 מיליארד.

במהלך שלושת החודשים של הרבעון השני נרשמו ירידה בהוצאות ועלייה בהכנסות: ההוצאות קטנו ב-5.9% ל-5.5 מיליארד יורו, בעוד שההכנסות עלו ב-1.7% ועמדו על 6.7 מיליארד. ההכנסות מפעילות ענן קפצו ב-21% למעט יותר משני מיליארד יורו.

הקיטון בהוצאות ומנגד העלייה בהכנסות הקפיצו את הרווחיות התפעולית והנקייה כאחד: הרווח התפעולי זינק ב-55% ל-1.3 מיליארד יורו וזה הנקי – ב-52% ל-885 מיליון. הרווח למנייה עמד על 73 סנט, לאחר שצמח ב-54%.

כריסטיאן קליין, מנכ"ל סאפ, אמר לאחר פרסום התוצאות כי "רבעון זה הוכיח שהמדיניות העסקית שלנו מצליחה בכל העולם. הקורונה הוכיחה שדיגיטליזציה הפסיקה להיות בחירה והפכה לחובה, כי רק בדרך זו החברות יצליחו לעמוד באתגרי השעה ולהגיע לתוצאות עסקיות רצויות".

סאפ: עלייה בהכנסות, זינוק ברווח הנקי Reviewed by on . סאפ פרסמה אמש (ג') את התוצאות העסקיות שלה למחצית הראשונה ולרבעון השני של השנה, שמראות על חד ספרתי בהכנסות בשתי התקופות לעומת גידול חד ספרתי ברווחיות החצי שנתית סאפ פרסמה אמש (ג') את התוצאות העסקיות שלה למחצית הראשונה ולרבעון השני של השנה, שמראות על חד ספרתי בהכנסות בשתי התקופות לעומת גידול חד ספרתי ברווחיות החצי שנתית Rating: 0

הגיבו