תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עובדי איי-דיגיטל התאגדו בהסתדרות
מאוגדים בהסתדרות. ועד הפעולה באיידיגיטל. צילום: יח"צ

עובדי איי-דיגיטל התאגדו בהסתדרות

בין המצטרפים: נציגי מכירות, אחמ"שים, מנהלים ועובדי מטה מ-18 חנויות הרשת ברחבי הארץ

מאת 6 ביולי 2020, 12:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כ-180 עובדי רשת איי-דיגיטל (i-Digital), שמשווקת את מוצרי אפל (Apple) בישראל, התאגדו אתמול (א') בהסתדרות והקימו ועד פעולה. עם העובדים שהתאגדו, נמנים, בין היתר: נציגי מכירות, אחמ"שים, מנהלי סניפים ועובדי מטה.

הרשת שהוקמה לפני 12 שנה, היא קמעונאי הפרימיום היחיד של אפל בישראל ומונה כיום 18 חנויות ברחבי הארץ.

מהלך ההתארגנות בהסתדרות קרם עור וגידים לאור רצונם של העובדים להסדיר את תנאי העסקתם בהסכם קיבוצי, תוך חיזוק ביטחונם התעסוקתי. כמו כן, העובדים מעוניינים לשפר את שכרם, להסדיר את אופן הצבת יעדי המכירות בחברה ולהיות שותפים להליך קבלת ההחלטות שנוגעות לעתידם.

במכתב שהועבר אמש מההסתדרות להנהלת הרשת, המנכ"לית איילת צרפתי-רוזן, הוזמנה לתאם פגישה ראשונה עם נציגות העובדים לשם פתיחת תהליך המו"מ כחוק, על מנת לעגן את ההסכמות בין הצדדים בהסכם קיבוצי ראשון.

מוועד הפעולה של עובדי איי-דיגיטל נמסר, כי: "כל עובד ברשת יודע להעריך את שווי העסקאות שהוא מכניס לחברה והיה רוצה להיות מתוגמל בהתאם בתלוש השכר שלו. ימי הקורונה רק חיזקו את רצוננו לעשות מעשה ולהתאגד. אנו אוהבים את מקום העבודה שלנו ומאמינים כי הנהלת החברה תבחר בדרך של הידברות ושיתוף פעולה – דרך שתחזק את איי-דיגיטל ותקדם את רווחת עובדיה".

עובדי איי-דיגיטל התאגדו בהסתדרות Reviewed by on . כ-180 עובדי רשת איי-דיגיטל (i-Digital), שמשווקת את מוצרי אפל (Apple) בישראל, התאגדו אתמול (א') בהסתדרות והקימו ועד פעולה. עם העובדים שהתאגדו, נמנים, בין היתר: נ כ-180 עובדי רשת איי-דיגיטל (i-Digital), שמשווקת את מוצרי אפל (Apple) בישראל, התאגדו אתמול (א') בהסתדרות והקימו ועד פעולה. עם העובדים שהתאגדו, נמנים, בין היתר: נ Rating: 0

הגיבו