תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » משבר הקורונה: אמזון הפסיקה את משלוחי החינם לישראל
אמזון. לקוחות לא מרוצים

משבר הקורונה: אמזון הפסיקה את משלוחי החינם לישראל

על רקע משבר הקורונה, ובשל מחסור במוצרים ובעיות לוגיסטיות, הפסיקה אמזון את משלוחי החינם לשיראל, ובמקביל גם מצמצמת את המוצרים שנשלחים לארץ

מאת 22 במרץ 2020, 17:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעקבות משבר הקורונה, הפסיקה אמזון את משלוחי החינם לישראל וגם מצמצמת את המוצרים שנשלחים לארץ.

החל מנובמבר 2019 הציעה אמזון משלוחים חינם לישראל בהזמנות של עד 49 דולר ועל מוצרים רבים שהוצעו למכירה באתר שלה, אם כי לא על כולם.

לפי מכתב שפרסם בסוף השבוע מנכ"ל ומייסד אמזון, ג'ף בזוס, חברת הענק שלו חווה משבר, דווקא לאור דרישה גוברת מצד לקוחות המסוגרים בבתים ומזמינים ממנה מוצרים, בחלקם חיוניים, כמו מזון, תרופות, מוצרים לתינוקות ועוד.

במכתב מציין בזוס כי החברה מגייסת כעת 100 אלף עובדים כדי לעמוד בגידול בהזמנות.

נראה כי אמזון נערכת כעת בצורה שונה, על רקע מחסור בסחורות, לצד בעיות לוגיסטיות וצמצום הטיסות הגלובליות שמגביל את יכולות השילוח.

גם אם לא פירט את השינויים שאמזון מבצעת, המנכ"ל מציין במכתבו, כי "שינינו את הלוגיסטיקה שלנו, את השינוע, את שרשרת האספקה, את הרכישה ואת תהליכי צד ג', כדי לתעדף את המלאים ואת המשלוחים של מוצרים חיוניים, כמו חומרי חיטוי, מזון לתינוקות וציוד רפואי".

משבר הקורונה: אמזון הפסיקה את משלוחי החינם לישראל Reviewed by on . בעקבות משבר הקורונה, הפסיקה אמזון את משלוחי החינם לישראל וגם מצמצמת את המוצרים שנשלחים לארץ. החל מנובמבר 2019 הציעה אמזון משלוחים חינם לישראל בהזמנות של עד 49 ד בעקבות משבר הקורונה, הפסיקה אמזון את משלוחי החינם לישראל וגם מצמצמת את המוצרים שנשלחים לארץ. החל מנובמבר 2019 הציעה אמזון משלוחים חינם לישראל בהזמנות של עד 49 ד Rating: 0

הגיבו