תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » פרטים על Surface Duo המתקפל של מיקרוסופט דלפו לרשת
איך יראה המחשב המתקפל החדש שהחברה תשחרר בקרוב? מיקרוסופט

פרטים על Surface Duo המתקפל של מיקרוסופט דלפו לרשת

זהו לא סמארטפון חדש אלא מחשב עם מסך מתקפל, שיאפשר גם, באמצעות שילוב של סים, לנהל שיחות, ושכבר ידוע על תכונה אחת שלו - Peek ● רוצים לגלות מה היא מאפשרת? הציצו בכתבה

מאת 27 בפברואר 2020, 14:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שני סרטונים שהופיעו בחשבון של מדליף ידוע בתחום של מיקרוסופט מציגים את אחת התכונות המיוחדות יותר שיציע המכשיר העתידי של החברה, Surface Duo.

כזכור, מדובר במכשיר ייחודי מבחינתה של מיקרוסופט, שמעבר לכך שהוא מציע מסך מתקפל, הוא מבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד של היריבה הגדולה, גוגל. מאז הכריזה עליו, כבר הספיקה הרשת לחזות בתמונות וסרטונים של אחד מעובדי החברה המשתמש ברכבת התחתית בדרך לעבודה.

 

כעת, בהדלפות של WalkinCat, ניתן לראות את היישום של תכונה שתקרא 'הצצה' (Peek). היישום של התכונה הזה בא לידי ביטוי בכמה אפשרויות, ובדיוק כפי שהשם רומז, לא צריך לפתוח את המכשיר לגמרי אלא פשוט להרים את הקצה שלו ולהציץ. המידע הרלוונטי יוצג כטור לאורך הקצה הימני של המסך. כך לדוגמה אפשר יהיה לראות את ההתראות שנכנסו, או לראות מי מצלצל כדי לבחור האם לענות לו או לא. אם רוצים לענות, אז פשוט עוברים למצב טלפון, ואם לא – סוגרים את המכסה בחזרה.

יש להזכיר שלא מדובר בטלפון, אלא במחשב עם מסך מתקפל, שיאפשר גם, באמצעות שילוב של סים, לנהל שיחות. טרם ידוע מתי מיקרוסופט מתכוונת להשיק בפועל את ה-Duo, כמו גם מכשירים אחרים שהציגה לאחרונה בכנס שלה.

פרטים על Surface Duo המתקפל של מיקרוסופט דלפו לרשת Reviewed by on . שני סרטונים שהופיעו בחשבון של מדליף ידוע בתחום של מיקרוסופט מציגים את אחת התכונות המיוחדות יותר שיציע המכשיר העתידי של החברה, Surface Duo. כזכור, מדובר במכשיר י שני סרטונים שהופיעו בחשבון של מדליף ידוע בתחום של מיקרוסופט מציגים את אחת התכונות המיוחדות יותר שיציע המכשיר העתידי של החברה, Surface Duo. כזכור, מדובר במכשיר י Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    איל

    מכשיר שלא מקבל שירות ותמיכה בארץ כמו שצריך זה ממש חבל על הכסף

  • Avatar

    חח

    "דלפו"

הגיבו