תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עטרה ליטבק שחם מונתה למובילת המצוינות והחדשנות בסלקום
עטרה ליטבק שחם, מובילת מצוינות וחדשנות, קבוצת סלקום. צילום: יח"צ

עטרה ליטבק שחם מונתה למובילת המצוינות והחדשנות בסלקום

זהו תפקיד חדש בקבוצה ● ליטבק שחם - שמגיעה לסלקום עם ניסיון עשיר בעולם התקשורת אחרי כהונה בתפקידים בכירים בפרטנר ובבזק בינלאומי - תשמש כחברת הנהלה

מאת 23 בפברואר 2020, 13:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עטרה ליטבק שחם מונתה למובילת מצוינות וחדשנות של קבוצת סלקום ותשמש כחברת הנהלה. מדובר בתפקיד חדש בקבוצה, שנועד להביא את החברה למצוינות בכל תחומי פעילותה. היא תיכנס לתפקידה היום (א').

ליטבק שחם – נשואה +3 המתגוררת בתל אביב – מביאה עימה ניסיון רחב בעולם התקשורת. ניסיון שבסלקום מאמינים כי יאפשר לה לשפר כל תהליך ופעולה של החברה. בשנים האחרונות ליוותה ליטבק שחם סטארט-אפים בתחומי התקשורת והטכנולוגיה. לפני כן כיהנה כסמנכ"לית השיווק של פרטנר וכסמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה של בזק בינלאומי. היא חתומה על מספר רב של מהלכים בולטים בענף התקשורת הישראלי, וביניהם מהלך הכבל התת-ימי של בזק בינלאומי, מהלך המיתוג מחדש של פרטנר והשקת פרטנר TV.

אבי גבאי, מנכ"ל קבוצת סלקום: "המטרה המרכזית שלנו, להביא את החברה למצוינות תפעולית ולשירות מצויין ללקוחות. הידע, הניסיון והיצירתיות של עטרה יהיו כלי מרכזי בהשגת היעד".

עטרה ליטבק שחם מונתה למובילת המצוינות והחדשנות בסלקום Reviewed by on . עטרה ליטבק שחם מונתה למובילת מצוינות וחדשנות של קבוצת סלקום ותשמש כחברת הנהלה. מדובר בתפקיד חדש בקבוצה, שנועד להביא את החברה למצוינות בכל תחומי פעילותה. היא תיכ עטרה ליטבק שחם מונתה למובילת מצוינות וחדשנות של קבוצת סלקום ותשמש כחברת הנהלה. מדובר בתפקיד חדש בקבוצה, שנועד להביא את החברה למצוינות בכל תחומי פעילותה. היא תיכ Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אילן שמיר

    אני לקוח חדש, מבקש טכנאי דחוף להתקין לי ממיר ומה שצריך. אילן שמיר 0507211535. טל

הגיבו