תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מיקרוסופט השיקה סקירה מוקדמת של Project xCloud ל-iOS
Project xCloud של מיקרוסופט - בדרך ל-iOS. צילום אילוסטרציה: BigStock

מיקרוסופט השיקה סקירה מוקדמת של Project xCloud ל-iOS

אחרי אנדרואיד, החברה החלה בבדיקת גרסה של שירות הזרמת המשחקים שלה למכשירי אפל ● כרגע, השימוש פתוח ל-10,000 נסיינים, אולם אחרי שהיא תצא לקהל הרחב, אמורים להיכלל בה כל המשחקים שיש ב-Xbox

מאת 13 בפברואר 2020, 17:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט מנסה לכבוש עוד שוק עם שירות הזרמת המשחקים Project xCloud. אחרי שהשיקה סקירה מוקדמת של השירות עבור מכשירי אנדרואיד, היא החלה אתמול (ד') בניסוי דומה גם עבור מכשירי iOS – מערכת הפעלה הניידת של אפל.

הסקירה המוקדמת של xCloud למשתמשי iOS מוגבלת כרגע ל-10,000 נסיינים והיא כוללת משחק אחד בלבד – Halo: The Master Chief Collection. עם זאת, בעתיד מתכוונת מיקרוסופט להביא גם לסביבה הזו את כל המשחקים הזמינים עבור Xbox, ומדובר ביותר מ-3,500 כותרים.

הסקירה מבוצעת דרך תוכנת TestFlight ולפי מיקרוסופט, היא מבצעת את הבדיקה הזו לאור בקשות של משתמשי iOS רבים.

מי שרוצה להירשם לבדיקה זקוק למכשיר iPhone או iPad שמריץ את iOS 13 ומעלה, חשבון בשירות המשחקים של Xbox וגם בקר שחקים אלחוטי של Xbox. מיקרוסופט מאפשרת גם לנסיינים קיימים של אנדרואיד להירשם לגרסה המוקדמת ל-iOS.

מיקרוסופט השיקה סקירה מוקדמת של Project xCloud ל-iOS Reviewed by on . מיקרוסופט מנסה לכבוש עוד שוק עם שירות הזרמת המשחקים Project xCloud. אחרי שהשיקה סקירה מוקדמת של השירות עבור מכשירי אנדרואיד, היא החלה אתמול (ד') בניסוי דומה גם מיקרוסופט מנסה לכבוש עוד שוק עם שירות הזרמת המשחקים Project xCloud. אחרי שהשיקה סקירה מוקדמת של השירות עבור מכשירי אנדרואיד, היא החלה אתמול (ד') בניסוי דומה גם Rating: 0

הגיבו