תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » בקרוב: מצב חשוך גם בווטסאפ לאנדרואיד

בקרוב: מצב חשוך גם בווטסאפ לאנדרואיד

גירסת הבטה החדשה של ווטס-אפ לאנדרואיד כוללת את מה שרבים המתינו לו: מצב חשוך

מאת 23 בינואר 2020, 13:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גירסת הבטה החדשה של ווטסאפ לאנדרואיד כוללת את מה שרבים המתינו לו: מצב חשוך. כל הנסיינים של גירסת הבטה 2.20.13 יכולים כבר להפעיל מצב חשוך בפרק הצ'אטים של הגדרות האפליקציה – כעת ניתן להגדיר את המצב החשוך לדולק או כבוי, או להגדיר זאת בהגדרות הכלליות של אנדרואיד או בהגדרות החיסכון בסוללה.

חסידי השימוש במצב חשוך טוענים, כי השימוש בממשק החשוך מקל על העיניים בסביבה חשוכה ואף תורם לחיסכון בסוללה של מכשירים בעלי מסך OLED. המדקדקים עשויים להתנגד לעובדה שהמצב החשוך בווטסאפ הוא יותר אפור מאשר שחור, אבל מכל מקום הוא כהה הרבה יותר מצבעי הירוק והלבן הרגילים של האפליקציה.

בינתיים לא ידוע מתי יונגש המצב החשוך לאפליקציית הווטסאפ למכשירי iOS של אפל, או למשתמשים רגילים (לא בגירסת בטה), אם כי בהתחשב בעובדה שגירסת הבטה כוללת אותו כבר, סביר להניח שמשתמשי אנדרואיד יזכו לו בקרוב.

בקרוב: מצב חשוך גם בווטסאפ לאנדרואיד Reviewed by on . גירסת הבטה החדשה של ווטסאפ לאנדרואיד כוללת את מה שרבים המתינו לו: מצב חשוך. כל הנסיינים של גירסת הבטה 2.20.13 יכולים כבר להפעיל מצב חשוך בפרק הצ'אטים של הגדרות גירסת הבטה החדשה של ווטסאפ לאנדרואיד כוללת את מה שרבים המתינו לו: מצב חשוך. כל הנסיינים של גירסת הבטה 2.20.13 יכולים כבר להפעיל מצב חשוך בפרק הצ'אטים של הגדרות Rating: 0

הגיבו