תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "הדבר הבא – שילוב של תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב"
ג'ון רוז, מנהל הטכנולוגיה הראשי למוצרים ותפעול ב-דל. צילום: אבי בליזובסקי

"הדבר הבא – שילוב של תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב"

"ארגונים נאלצים להשתמש בפתרונות שונים כדי לבצע זאת; קיים צורך בפתרון אחד ומאוחד, שיחסוך להם בזמן ובכספים", אמר ג'ון רוז, מנהל הטכנולוגיה הראשי למוצרים ותפעול ב-דל

מאת 18 בנובמבר 2019, 12:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"ארגונים נדרשים לפתרון אחוד, שיאפשר שילוב של תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב. בימינו, הם נאלצים להשתמש בפתרונות שונים כדי לבצע זאת, או בפתרון מאוחד אבל לוקה בחסר. קיים צורך בפתרון אחד ומאוחד, שיחסוך להם בזמן יקר ובכספים שהם יכולים להשקיע בביזנס שלהם", כך אמר ג'ון רוז, מנהל הטכנולוגיה הראשי למוצרים ותפעול ב-דל.

רוז דיבר במהלך כנס Dell Technologies Summit 2019, שהתקיים באחרונה באוסטין, טקסס. כחלק מהאירוע הכריזה החברה על Dell-EMC Powerone – פתרון שמשלב את המחשוב, האחסון והרשת שלה במערכת אוטונומית אחת, כאשר התוכנה של החברה הבת שלה, VMware, משמשת כדבק כדי לסייע בניהול מספר רב של עננים.

ה-Powerone של דל. צילום: יח"צ

ה-Powerone של דל. צילום: יח"צ

"Powerone הוא שרת אחסון בעל יכולות גדולות בהרבה מאלה של חברות מתחרות שמנסות לבנות תשתיות אוטונומיות", אמר רוז. "שאר התעשייה לא מסוגלת לעשות את מה שאנחנו עושים, מאחר שאנחנו בונים אוטומציה של כל תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב".

יצוין כי רוז ומייקל דל, מייסד ומנכ"ל דל, נזהרו מלהכריז על הפתרון כאוטונומי באופן מלא. בתשובה לשאלת אנשים ומחשבים אמר רוז ש-"אנחנו יכולים ליישם אוטומציה באגרסיביות, אבל צריך לקחת בחשבון שבני אדם מעורבים בתהליך, והם צריכים לפתח אמון בסוגים אלה של סביבות. בנוסף, יש הרבה מערכות שמתממשקות עם המערכת הזו, וייקח זמן עד שהן תהיינה אוטונומיות גם כן".

לדבריו, "האמון מקל על המפתחים להתמקד בבניית יישומים שמסייעים לעסקים לצמוח ופחות לעסוק בניהול התשתית. בנוסף, הפתרון יאפשר לאנשי הסיסטם לטפל בהרבה יותר שרתים".

"להביא את הדטה סנטרים לסביבת הענן"

הבקר של PowerOne משתמש בארכיטקטורת מיקרו-שירותים של קוברנטיס ובזרימות עבודה כדי להביא לאוטומציה את התצורה, האספקה וניהול מחזור החיים של הרכיבים.

"זו איננה מערכת אקדמית אלא כזו שעובדת בעולם האמיתי, ביחד עם בני אדם, ולכן לקח לנו 10 שנים לפתח אותה", ציין רוז.

הוא סיכם באמרו כי "PowerOne מצטרפת למשפחת פתרונות הענן של דל, על מנת לסייע לארגונים לבנות מערכות מרובות עננים. היא מביאה את הדטה סנטרים והתשתית הפיזיקלית לתוך סביבת הענן ברמה חדשה לחלוטין".

דל ציין כי הדרישה למערכת מסוגה של Powerone הגיעה מהארגונים שאתם החברה עובדת. הוא אמר שהמערכת "מכילה מנוע אוטומציה חדש, שעושה שימוש בקוברנטיס ומבטלת את זרימת העבודה הלא אחידה שנעשית בידי בני אדם באמצעות אוטומציה של של רכיבי הקונפיגורציה וההקצאה, ומאפשרת ללקוח לנהל דטה סנטר ברמה של ספק שירותי רשת".

"הדבר הבא – שילוב של תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב" Reviewed by on . "ארגונים נדרשים לפתרון אחוד, שיאפשר שילוב של תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב. בימינו, הם נאלצים להשתמש בפתרונות שונים כדי לבצע זאת, או בפתרון מאוחד אבל לוקה בחסר. ק "ארגונים נדרשים לפתרון אחוד, שיאפשר שילוב של תשתיות הרשת, האחסון והמחשוב. בימינו, הם נאלצים להשתמש בפתרונות שונים כדי לבצע זאת, או בפתרון מאוחד אבל לוקה בחסר. ק Rating: 0

הגיבו