תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » IPhone 11 Pro? כך טוענות שמועות חדשות

IPhone 11 Pro? כך טוענות שמועות חדשות

לפי ציוץ של משתמש טוויטר אנונימי, שכבר דייק בכמה הדלפות הנוגעות לאפל, תשיק אפל מכשיר עם תוספת Pro לשם

מאת 12 באוגוסט 2019, 11:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חרושת השמועות בנוגע למכשירי ה-iPhone הצפויים של אפל רוחשת וגועשת בשל שמועה חדשה שפורסמה באתרים טכנולוגיים, על מכשיר אפל שיושק עם התוספת Pro לשמו.

לפי הדיווחים, השמועה החלה בציוץ בטוויטר של חשבון לא מזוהה, שבעבר כבר הוכיח אמינות בנוגע למידע על אפל, ולפיו אחד מן המכשירים שאפל תשיק השנה יישא בשמו את התוספת Pro.

החשבון האנונימי הוא CoinX, והוא זה שגם הדליף לראשונה את שמות מכשירי ה-iPhone בסדרת ה-XS. הוא גם דיווח כי כניסת האוזניות הוסרה ממכשירי iPad Pro של 2018 נוסף על שמועות נוספות שהתבררו מאוחר יותר כנכונות.

לפי אתר MacRumors, גם אצלם התקבל רמז אנונימי מוקדם יותר החודש, שה-iPhone הצפוי עם מערך מצלמות מרובע ייקרא iPhone 11 Pro.

לפי הדיווחים והשמועות עד כה, צפויה אפל להשיק בספטמבר הקרוב יורשים חדשים למכשירי ה-XS, ה-XS Max וה-XR, שלפי ההערכות יהיו דומים לקודמיהם, עם הבדל מהותי אחד, שהוא מערך משולש של מצלמות בתוך מודול מרובע.

שמועות נוספות טוענות שאפל תשיק השנה שני דגמים חדשים לגמרי, בעוד שלושת הדגמים הקודמים יקבלו גירסאות חדשות עם שיפורים פנימיים בלבד, ושני הדגמים החדשים יהיו אלה שיזכו לשדרוג עם מערך מצלמות משולש.

למרות כל השמועות, נותרים עדיין סימני שאלה רבים באשר למספר המכשירים שאפל תשיק השנה ולתכונות שלהם, אבל המועד הולך ומתקרב.

IPhone 11 Pro? כך טוענות שמועות חדשות Reviewed by on . חרושת השמועות בנוגע למכשירי ה-iPhone הצפויים של אפל רוחשת וגועשת בשל שמועה חדשה שפורסמה באתרים טכנולוגיים, על מכשיר אפל שיושק עם התוספת Pro לשמו. לפי הדיווחים, חרושת השמועות בנוגע למכשירי ה-iPhone הצפויים של אפל רוחשת וגועשת בשל שמועה חדשה שפורסמה באתרים טכנולוגיים, על מכשיר אפל שיושק עם התוספת Pro לשמו. לפי הדיווחים, Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    מפי פרנקל

    ובסין מסתלבטים על כך שהמכשיר החדש יקרא: IPhone XI …

הגיבו