תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מכבי שירותי בריאות שדרגה את תשתיות הסיטריקס במיליונים
מכבי שירותי בריאות

מכבי שירותי בריאות שדרגה את תשתיות הסיטריקס במיליונים

במסגרת השדרוג הוסיפה מכבי לתשתיות הסיטריקס הקיימות שלה יכולות ניטור, גישה מאובטחת מרחוק, כלים בתחום ההגירה וגמישות רבה, כולל שחזור סיסמה אוטומטי, ניתוח מגמות היסטוריות, תכנון קיבולת ועוד

מאת 29 ביולי 2019, 16:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכבי שירותי בריאות ערכה פרויקט לשדרוג של כל מערך הסיטריקס שלה. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה, והיקפו הכספי עומד על מיליוני שקלים.

סיטריקס, שמיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, משמשת כפלטפורמת התשתית המרכזית של מכבי לכל תחנות העבודה הווירטואליות של הארגון. אלה כוללות את מטה החברה, סניפי השירות והמרפאות, וכן מערך הרופאים העצמאיים, שמתחברים מרחוק, באופן מאובטח, לאפליקציות הרלוונטיות. עוד היא משמשת להתחברות מרחוק של אחיות ורופאים מהבית למוקד שירות וירטואלי, שבאמצעותו הם מספקים שירות מלא לחברי הקופה.

במסגרת השדרוג הוסיפה מכבי ארבע יכולות מרכזיות: הראשונה, ניטור – יכולות שליטה ובקרה מתקדמות לניטור תקינות המערכת, לצד התראות והתממשקות מלאה ל-SCOM (ר"ת System Center Operations Manager). עוד התקבלה גישה מאובטחת מרחוק, כולל ניתוח תחנת הקצה המתחברת. היכולת השלישית נוגעת להגירה: כלים המסייעים להפרדת שכבות של תחנת העבודה ובדיקת ההתאמה של האפליקציות למיגרציות. היכולת האחרונה נוגעת לגמישות וחיסכון – יכולות גמישות רבות, כולל שחזור סיסמה אוטומטי, ניתוח מגמות היסטוריות, תכנון קיבולת ועוד.

בנוסף, מכבי הטמיעה מערך נטסקלאר מסדרת SDX. מדובר בפלטפורמה שכוללת מערך אבטחה, תאוצה ואיזון עומסים לשירותי הארגון. הפתרון מאפשר לארגון גישה מאובטחת מרחוק לשירותים הארגוניים, מהווה פיירוול אפליקטיבי, המגן על שירותים, ומספק ניהול יעיל של תעבורה בין השירותים. הוא כולל מכונה המחולקת למכונות לוגיות קטנות יותר ומאפשר גמישות בניתוב השירותים תחת מכונה פיזית אחת לשירותי איזון עומסים, גישה מאובטחת מרחוק ופיירוול אפליקטיבי.

"נדבך נוסף בקידום מערכות ה-IT של מכבי"

אבירם אגמון, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מכבי שירותי בריאות, אמר כי "מערכות הליבה הקריטיות מבוססות על תשתית סיטריקס, וקיימת חשיבות עילאית ליציבות ולזמינות המערכות. הפרויקט הינו נדבך נוסף בקידום מערכות ה-IT של מכבי ומבטיח תפקוד רציף של מערכות הליבה".

שלומי קלימן, מנהל מכירות סיטריקס באינוקום מקבוצת אמן, ציין ש-"מכבי לקחה את הטכנולוגיה שלנו לדור הבא ופתחה עולם חדש של אפשרויות בתחום הניטור והחיזוי המדויק, תוך הגברת אבטחת המידע ויצירת גמישות וחיסכון לטווח ארוך. לשם הולך העתיד – ניטור ואבטחה".

מכבי שירותי בריאות שדרגה את תשתיות הסיטריקס במיליונים Reviewed by on . מכבי שירותי בריאות ערכה פרויקט לשדרוג של כל מערך הסיטריקס שלה. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה, והיקפו הכספי עומד על מיליוני שקלים. סיטריקס, שמיוצגת בישראל מכבי שירותי בריאות ערכה פרויקט לשדרוג של כל מערך הסיטריקס שלה. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה, והיקפו הכספי עומד על מיליוני שקלים. סיטריקס, שמיוצגת בישראל Rating: 0

הגיבו