תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אפל במגעים מתקדמים לרכישת עסקי המודם לניידים של אינטל
אפל.

אפל במגעים מתקדמים לרכישת עסקי המודם לניידים של אינטל

בשבוע שעבר למדנו על מו"מ של ענקית השבבים מול קונה יחיד, למכירת הפטנטים שלה לקישוריות אלחוטית ● הקונה הוערך כאפל, אבל כעת נחשף כי אכן הענקית מקופרטינו היא המעוניינת בעסקה, וככל הנראה מציעה כמיליארד דולרים, אבל לא רק עבור הפטנטים אלא עבור החבילה כולה

מאת 23 ביולי 2019, 15:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בשבוע שעבר הודיעה אינטל כי החברה משהה את המכירה הפתוחה של הפטנטים בנושא קישוריות אלחוטית שלה לטובת משא ומתן מול קונה יחיד. ההערכות לאחר ההודעה היו שמי שיושב על כסא המשא ומתן מול החברה הם אנשי אפל, למרות שבאופן רשמי אינטל ניסתה להסתיר את הקלפים – והם מציעים כמיליארד דולרים, אבל לא רק עבור הפטנטים אלא עבור החבילה כולה.

לפי הערכות שונות מדובר במשא ומתן מתקדם מאוד, שייתכן שיבשיל לכדי הסכמה כבר במהלך השבוע הבא, וזאת במטרה של אפל לקדם ייצור מודמים בעצמה לקראת פרוץ ה-5G לתחום המסחרי באופן משמעותי.

כפי שכתבנו בשבוע שעבר, למרות קבירת הגרזן המשפטי מול קוואלקום, שפתח את הדלת לרכישה של מודמים מהיצרנית עם המודמים המהירים ביותר בשוק, באפל רוצים להקים חטיבת מודמים עצמאית – ולאינטל כבר יש דריכה בשוק ה-5G, עם פטנטים מתאימים שבאו לידי ביטוי גם בהכרזה על מודמים מתאימים לשוק הטלפונים בפרט והמחשוב בכלל.

באפל כבר מכירים את מה שיש לאינטל ביד, משיתוף הפעולה בין שתי החברות לאורך תקופת הסכסוך עם קוואלקום, והענקית מקופרטינו מעוניינת גם בהעברת האנשים לשרותיה, ולא רק בידע. אין ספק שאחרי שנכוותה פעם אחת באופן משמעותי, היא לא רוצה שכל קלפי המודמים יהיו בידיים חיצוניות.

אפל במגעים מתקדמים לרכישת עסקי המודם לניידים של אינטל Reviewed by on . בשבוע שעבר הודיעה אינטל כי החברה משהה את המכירה הפתוחה של הפטנטים בנושא קישוריות אלחוטית שלה לטובת משא ומתן מול קונה יחיד. ההערכות לאחר ההודעה היו שמי שיושב על בשבוע שעבר הודיעה אינטל כי החברה משהה את המכירה הפתוחה של הפטנטים בנושא קישוריות אלחוטית שלה לטובת משא ומתן מול קונה יחיד. ההערכות לאחר ההודעה היו שמי שיושב על Rating: 0

הגיבו