בקרוב: האזנה להודעות קוליות בווטסאפ בלי להפעיל את האפליקציה

משתמשי iOS יוכלו להאזין להודעות קוליות של ווטסאפ גם ממסך הבית וגם כשהוא נעול ● התכונה החדשה אמנם חוסכת זמן וטרחה ויכולה להיות שימושית למי שאינם רוצים שמשתמשים אחרים יידעו כי ראו את ההודעה או שהם מחוברים, אבל עשויה לגרום לאי נעימות אם תופעל בטעות במקום ציבורי

ווטסאפ - להאזין להודעות קוליות לפני שליחתן

אחד העדכונים הקרובים לאפליקציית ווטסאפ יאפשר למשמשי iOS להאזין להודעה קולית באמצעות ההתרעה שמגיעה למכשיר ובלי להפעיל את האפליקציה.

לפי ציוץ של [email protected], שנוהג לצייץ על תכונות חדשות בגירסאות בטה של אפליקציות פופולאריות, התכונה החדשה כבר קיימת בגירסת הבטה של ווטסאפ, ותהיה זמינה בעתיד, ואולי תיכלל בעדכון גדול שהחברה תבצע לצד תכונות נוספות. לא ידוע גם, האם התכונה הזאת תשולב באפליקציה לאנדרואיד.

גירסת הבטה של ווטסאפ ניתנת להורדה בחנות Play של גוגל למי שמעוניינים לבדוק אותה.

התכונה החדשה אמנם מקצרת את הטרחה של פתיחת האפליקציה כדי להאזין להודעות ויכולה להיות שימושית למי שאינם רוצים שמשתמשים אחרים יידעו כי ראו את ההודעה או שהם מחוברים, אבל עלולה גם לגרום לאי נעימות אם תופעל בטעות במקום ציבורי. ווטסאפ לבטח תמצא פתרון כלשהו כדי להבטיח שלמשתמשים לא תיגרם מבוכה בגלל הפעלה אקראית של התכונה תוך החזקת המכשיר ביד או כשהוא מצוי בכיס.

ראוי לציין, שלפעמים חברות בוחנות תכונות שונות בגירסאות בטה של אפליקציות, ובעקבות תגובות של משתמשים מחליטות דווקא לא לכלול אותן בעדכונים.

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים