תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סרטון וידיאו חדש חושף עוד פרטים על מכשירי ה-iPhone 11 הצפויים

סרטון וידיאו חדש חושף עוד פרטים על מכשירי ה-iPhone 11 הצפויים

הקו של מכשירי הדגל החדשים של אפל יכלול שלושה דגמים, שאחד השיפורים החשובים בהם יהיה מערך מצלמות משופר

מאת 17 ביולי 2019, 18:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חודשיים לפני ההשקה הצפויה של דגמי ה-iPhone 11 הבאים של אפל, השיג היוטיובר בעל ערוץ MKBHD ביוטיוב https://www.youtube.com/mkbhd חיקויים של מכשירי הדגל החדשים iPhone 11, 11 Max, ו-11R והציג אותם בסרטון ביוטיוב, המספק פרטים ברורים נוספים על המכשירים.

לפי התמונות האלה, המצלמה האחורית במכשירי ה-iPhone 11 וה-11 Max כוללת שלוש עדשות, כשהתוספת השלישית החדשה צפויה להיות עדשה בעלת זווית רחבה, המאפשרת צילום תמונות הכוללות שדה רחב, כמו שרואה העין האנושית. מכשיר ה-iPhone 11R צפוי כעת להיות בעל מצלמה כפולה, לעומת מצלמה בודדת בדגם הקודם.

מה שלא רואים בווידיאו, הוא העיצוב הזגוגיתי שהופיע בשמועות רבות, כמו גם העיצוב החדש של כפתור ההשתקה, שגם עליו הופיעו דיווחים ושמועות ברשת.

תכונות נוספות שלפי הדיווחים צפויות להיכלל במכשירים החדשים הם טעינה הפוכה, כמו במכשירי ה-P30 של וואווי, המאפשרים להטעין התקנים על ידי הנחתם על גב הטלפון. עוד דובר על כך' שאפל תסיר מן המכשירים החדשים את טכנולוגיית 3D Touch.

סרטון וידיאו חדש חושף עוד פרטים על מכשירי ה-iPhone 11 הצפויים Reviewed by on . חודשיים לפני ההשקה הצפויה של דגמי ה-iPhone 11 הבאים של אפל, השיג היוטיובר בעל ערוץ MKBHD ביוטיוב https://www.youtube.com/mkbhd חיקויים של מכשירי הדגל החדשים iPh חודשיים לפני ההשקה הצפויה של דגמי ה-iPhone 11 הבאים של אפל, השיג היוטיובר בעל ערוץ MKBHD ביוטיוב https://www.youtube.com/mkbhd חיקויים של מכשירי הדגל החדשים iPh Rating: 0

הגיבו