תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » התקלה בזום נפתרה, אבל רק לאחר שחרור עדכון אבטחה שקט של אפל

התקלה בזום נפתרה, אבל רק לאחר שחרור עדכון אבטחה שקט של אפל

אפל נכנסה לתמונה עם טלאי שמונע את הגישה האפשרית למצלמות המשתמשים

מאת 17 ביולי 2019, 15:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

התקלה בזום, שבעקבותיה נאלצה החברה להוציא טלאי חירום שהוביל למחיקת שרת מקומי במחשבי מקינטוש, שבו השתמשה התוכנה כדי לחסוך זמן בעת יצירת ועידת וידאו, לא הגיעה באופן מושלם לפתרונה – עד שאפל עצמה התערבה.

מתברר שאפל שחררה בימים האחרונים עדכון אבטחה שקט, המתייחס גם הוא לבעיית הפגיעות של זום, אבל בהקשר של תוכנות צד שלישי המשתמשות בטכנולוגיית שיחות הווידאו של החברה. מדובר ביישומים כמו  RingCentral ו-Zhumu שגם התקינו יישומי עזר שאפשרו לקבל פקודות מאתרי אינטרנט, שיכולות לפתוח שיחת וידאו ללא ידיעת המשתמש ו/או הזמנתו.

התברר שגם הסרה מלאה של התוכנות הללו לא מחקה את השרת המשני שנותר פעיל בכונני מחשבי המקינטוש שבהם הן הותקנו. כאן אפל נכנסה לתמונה עם טלאי, שהסיר באופן מלא את השרתים הללו כדי למנוע את הגישה האפשרית למצלמות המשתמשים.

התקלה בזום נפתרה, אבל רק לאחר שחרור עדכון אבטחה שקט של אפל Reviewed by on . התקלה בזום, שבעקבותיה נאלצה החברה להוציא טלאי חירום שהוביל למחיקת שרת מקומי במחשבי מקינטוש, שבו השתמשה התוכנה כדי לחסוך זמן בעת יצירת ועידת וידאו, לא הגיעה באופ התקלה בזום, שבעקבותיה נאלצה החברה להוציא טלאי חירום שהוביל למחיקת שרת מקומי במחשבי מקינטוש, שבו השתמשה התוכנה כדי לחסוך זמן בעת יצירת ועידת וידאו, לא הגיעה באופ Rating: 0

הגיבו