תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » יבמ תעביר את ג'וניפר לענן תמורת 325 מיליוני דולר
IBM Cloud. צילום אילוסטרציה: BigStock

יבמ תעביר את ג'וניפר לענן תמורת 325 מיליוני דולר

העסקה תסתייע בפתרונות הקוגניטיביים של הענק הכחול, על מנת להנחות את תהליכי המעבר של מערכות ה-IT המשרתות את יצרנית ציוד הרשת

מאת 20 בינואר 2019, 11:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

זרוע השירותים של יבמ תקדם את המעבר לעבודה בסביבה מרובת עננים של ג'וניפר, ותסייע לה בשינוי הדיגיטלי אותו היא עורכת, כך הודיעו שתי החברות.

העסקה, בהיקף של 325 מיליון דולרים לשבע שנים, תסתייע בפתרונות הקוגניטיביים של הענק הכחול, על מנת להנחות את תהליכי המעבר של מערכות ה-IT המשרתות את יצרנית ציוד הרשת.

במסגרת העסקה, יבמ תנהל את המעבר של מערכות ג'וניפר – דטה סנטרים, תשתיות, אפליקציות ושירותי IT, מוקדי שירות ותמיכה במשתמשים, ורשתות נתונים וקול. יבמ תסייע לג'וניפר לתמוך במערכות וברשתות שלה. שתי החברות תנצלנה את הפלטפורמה החצי-אוטומטית של יבמ, לרבות היכולות של ווטסון. זאת, כדי לשפר את תשתיות ה-IT ולקדם את תהליכי האימוץ והשילוב של פתרונות ענן, המגיעים מספקים שונים.

ג'וניפר נאבקת על מקומה בשווקים של ציוד הרשת, מתגים, נתבים ורישות מוגדר תוכנה, ובראש וראשונה – מול מובילת השוק סיסקו. היא עושה זאת, בין השאר, על ידי הסכמים של שיתוף פעולה לעבודה בסביבה מרובת עננים, בין השאר, בהסכם שכזה שהיא חתמה באחרונה עם נוטניקס.

מיבמ נמסר כי "במסגרת ההסכם, יבמ תספק לג'וניפר מגוון רחב של שירותי IT, דוגמת אפליקציות, ולרבות תמיכה, פיתוח ותחזוקה שלהן; ניהול תשתיות ותמיכה, לרבות לשרתים, למערכות אחסון ולמכשירים הקשורים לרשת; ותמיכה במשתמשי קצה, לרבות מוקד שירות ותמיכה".

היעד, ציינו שתי החברות, הוא "לבנות לג'וניפר סביבת IT הפועלת במתכונת אג'ילית". כך, הענק הכחול יישם בג'וניפר תפיסת עבודה של "מפעל פיתוח" לניהול אפליקציות, באמצעות יישום של כלים לאוטומטיזציה ולעבודה קוגניטיבית. אלה, מסרה ג'וניפר, "יסייעו לנו ליישם סביבת נוף כוללת, הנולדת בענן".

רמי רחים, מנכ"ל ג'וניפר, אמר בעבר כי "המנמ"רים של חברות פורצ'ן 1,000 חושבים באופן פרגמטי אודות ארכיטקטורה היברידית, או מרובת עננים". לדבריו, ארגונים גדולים כאלה מעוניינים ביתרונות הנולדים באמצעות השימוש בענן – מבלי שיהיו נעולים ומוגבלים לעבודה על גבי ענן המוצע על ידי ספק אחד בלבד. אנליסטים ציינו כי "בעוד האמירה הזאת נועדה לקדם את מוצריה של ג'וניפר, המאפשרים אימוץ סביבה מרובת עננים – היא נראית עתה רלוונטית גם לעסקיה של ג'וניפר עצמה, בהינתן העסקה החדשה עם יבמ".

בוב ווראול, מנמ"ר ג'וניפר, אמר כי "רכיב מפתח בתהליך השינוי הדיגיטלי שלנו, הוא ניהול המורכבות של הפעילות העולמית שלנו, והפקת המירב מההשקעות הקיימות ב-IT. העבודה עם זרוע השירותים של יבמ תאפשר לנו לשתף פעולה סביב פתרונות חדשניים למודל העסקי שלנו, הנשען על תפיסת 'הענן תחילה'".

יבמ תעביר את ג'וניפר לענן תמורת 325 מיליוני דולר Reviewed by on . זרוע השירותים של יבמ תקדם את המעבר לעבודה בסביבה מרובת עננים של ג'וניפר, ותסייע לה בשינוי הדיגיטלי אותו היא עורכת, כך הודיעו שתי החברות. העסקה, בהיקף של 325 מיל זרוע השירותים של יבמ תקדם את המעבר לעבודה בסביבה מרובת עננים של ג'וניפר, ותסייע לה בשינוי הדיגיטלי אותו היא עורכת, כך הודיעו שתי החברות. העסקה, בהיקף של 325 מיל Rating: 0

הגיבו