אינטגריטי הטמיעה פתרון אבטחה מבית סיטריקס בלובינסקי

מדובר בפלטפורמה שכוללת מערך אבטחה, תאוצה ואיזון עומסים לשירותי הארגון ● הפרויקט בוצע בפעימות לאורך כשנתיים והיקפו הכולל עומד על מאות אלפי שקלים

מימין: נמרוד עמיר, מנהל אבטחת המידע של אינטגריטי; ארז ברוך, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה; ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי; שמעונה נווה, סמנכ"לית מערכות המידע של קבוצת לובינסקי; וגיא לופו, מנהל תשתיות ואבטחת מידע בקבוצה. צילום: ניב קנטור

אינטגריטי תוכנה הטמיעה לאורך השנתיים האחרונות, במספר פעימות, את פתרון האבטחה NetScaler של סיטריקס בקבוצת לובינסקי. השלב הראשון החל בינואר אשתקד והפרויקט כולו הסתיים בחודש הנוכחי. ההיקף הכולל של הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים.

לובינסקי, אחת מיבואניות הרכב הגדולות בישראל, היא חברה ותיקה, שנוסדה עוד ב-1936 על ידי דוד לובינסקי. כיום היא נמצאת בבעלות משפחת מנור. הקבוצה היא הנציגה בישראל של הקונצרן השני בגודלו באירופה – PSA הצרפתי. היא מייבאת לישראל כלי רכב ממותגים ידועים כגון פג'ו, סיטרואן ורכבי הפנאי והשטח של פולאריס. לובינסקי חנכה באחרונה מרכז רכב גדול וטכנולוגי במתחם שורק. בין חברות הבנות של הקבוצה נמצאות לובינסקי טרייד, למכירת כלי רכב מיד שנייה; חברת הביטוח לוביט; עודית, שעוסקת במתן הלוואות ואשראי לרכישת רכב; חברת הליסינג פריים ליס; וטלרון, יבואנית ומשווקת מצברי ורטה ואחרים, ונציגה בלעדית להפצת שמני אקסון מובייל בישראל. כמו כן, קבוצת לובינסקי פעילה בתחומים כמו בנייה, תעשייה, בנקאות, היי-טק ומלונאות, ויש לה חברות לשיווק רכב בחו"ל.

ה-NetScaler מהווה פלטפורמה שכוללת מערך אבטחה, תאוצה ואיזון עומסים לשירותי הארגון. הפתרון מאפשר לארגון גישה מאובטחת מרחוק לשירותים הארגוניים, מהווה פיירוול אפליקטיבי המגן על שירותים ומספק ניהול יעיל של תעבורה בין השירותים.

לדברי גיא לופו, מנהל התשתיות ואבטחת המידע בלובינסקי, "עמדנו בפני כמה אתגרים וצרכים אבטחתיים ברורים, כגון הגנה על אתרים חיצוניים החשופים לעולם, הגבלת משתמשים חיצוניים בחיבור מרוחק על פי מדיניות פרטנית, הגנה שקופה למשתמשי הקצה, יצירת אחידות בצורת החיבור מרחוק לארגון ועוד. לאחר בדיקת כמה כלים, יצרנים וספקים, הגענו למסקנה שה-NetScaler הוא הפתרון הנכון לנו ואינטגריטי היא החברה המתאימה לנו להטמעתו. הצלחנו להטמיע את הפתרון בלוח זמנים מהיר, בדיוק מרבי, בעמידה בתקציב ובמקסום הכלים מעבר לצורך הראשוני".

נמרוד עמיר, מנהל אבטחת המידע של אינטגריטי תוכנה, ציין כי "קבוצת לובינסקי זיהתה את הצרכים השונים בתחום אבטחת המידע בארגון ובחרה בפתרון הנכון ביותר עבורם. בכך, נוסף ה- NetScaler לשורת פתרונות נוספים שהטמענו בלובינסקי בעבר, כגון IBM BigFix ,IronScales ו-ObserveIT".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים