תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » תקלה נרחבת בשירותי iCloud של אפל
אי אפשר להיכנס למערכת. תקלה ב-iCloud של אפל. אילוסטציה: BigStock

תקלה נרחבת בשירותי iCloud של אפל

לפי דיווחי משתמשים בכל רחבי העולם, כשליש משירותי הענן של הענקית מקופרטינו הפסיקו לפעול הלילה - האפשרות להתחבר למערכת, שירות 'מצא את ה-iPhone שלי' ושירותים אחרים לא היו נגישים במשך שעות ● אפל הודיעה שהשירותים "אטיים מהרגיל"

מאת 24 באוקטובר 2018, 12:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות iCloud של אפל חווה בעיות רבות הלילה (ד'), דבר שגרם למיליוני משתמשים ברחבי העולם הסומכים על השירות לתסכולים רבים.

iCloud הוא שירות ענן המסופק על ידי אפל ומאפשר למשתמשים לאחסן נתונים כמו תזכורות, לוח שנה, תמונות, ועוד, ולהורידם למכשיריהם מבוססי ה-iOS ולמחשבים אישיים בעלי מערכות ההפעלה macOS או Windows.‏ כל הרעיון שמאחורי שירות הענן iCloud הוא אחסון התוכן כך שהוא יהיה זמין תמיד לכל המכשירים של המשתמש, ללא ביצוע סנכרון, אלא שהלילה השירות חווה תקלות קשות ונרחבות.

בעדכון של דף מצב המערכת שלה ציינה אפל כי iCloud סובל מהפרעת שירות נפוצה כלשהי ושלא נראה שכל המשתמשים מושפעים מהנושא. לפי מפרט התקלות בעדכון ניתן ללמוד כי השירותים שהושפעו מהבעיות כללו למשל את iCloud, iCloud Drive, Photos, iCloud Mail, iCloud Calendar, ואפילו את שירות Find my iPhone. בהתחשב בכך שמשתמשים דיווחו בין השאר אפילו על קושי בהליך הכניסה ל-iCloud, למעשה היו מי שאפילו לא הצליחו להיתקל בשלל הכשלים האחרים כיוון שלא נכנסו בכלל למערכת.

למרות שאפל לא הכירה בכך ישירות, אלא רק הודתה כי ה"ביצועים אטיים מהרגיל" בחלק מהשירותים שלה, משתמשים ומפתחי צד שלישי מכל רחבי העולם דיווחו כי אינם מסוגלים לגשת לנתונים שלהם ב-iCloud.

בשלב זה לא ברור האם או מתי אפל תתייחס לבעיות ותביא לתיקונן.

תקלה נרחבת בשירותי iCloud של אפל Reviewed by on . שירות iCloud של אפל חווה בעיות רבות הלילה (ד'), דבר שגרם למיליוני משתמשים ברחבי העולם הסומכים על השירות לתסכולים רבים. iCloud הוא שירות ענן המסופק על ידי אפל ומ שירות iCloud של אפל חווה בעיות רבות הלילה (ד'), דבר שגרם למיליוני משתמשים ברחבי העולם הסומכים על השירות לתסכולים רבים. iCloud הוא שירות ענן המסופק על ידי אפל ומ Rating: 0

הגיבו