תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בכירים מסכמים את השנה: אמיר אופק, סייברינט
אמיר אופק, מנכ"ל סייברינט. צילום: יח"צ

מחליפים שנה

בכירים מסכמים את השנה: אמיר אופק, סייברינט

ביקשנו מבכירים בהיי-טק הישראלי ובתעשיות נילוות להעריך את המגמות בענף בשנה האחרונה ובזו הקרובה, ולבחור את איש/ת השנה שלהם ● והפעם: אמיר אופק, מנכ"ל סייברינט

מאת 4 בספטמבר 2018, 13:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה?
"חווינו השנה מגמה של התרחבות ההבנה שסייבר לא נוגע רק למדינות או למתקפות מתקדמות על מוסדות פיננסיים, אלא מתפשט לתקיפות על עולם המסחר באינטרנט ועל הצרכן הפרטי, כפי שאירע למשל בתקופת המונדיאל. זה אקטואלי לכל  העולם, כולל לישראל".

מה יהיה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה הבאה?
"גם כאן אני רוצה לציין מגמה כלל עולמית, שמשפיעה גם על השוק הישראלי: התקדמות המסחר באינטרנט וכניסתם של שחקנים חדשים כגון Ant Financial וחברות בלוקצ'יין".

מיהו איש השנה בהיי-טק הישראלי?
"אסף רפפורט, מנהל מרכז המו"פ של מיקרוסופט ישראל. רפפורט מייצג בעיניי את הדור החדש של מנכ"לים בעולם ההיי-טק הישראלי, שמאמינים בתרומה לחברה שבה אנחנו חיים, כמו גם בהבניית משמעות מעבר להצלחה העסקית, ובכך להביא את עולם הסטארט-אפים לעולם התאגידי".

בכירים מסכמים את השנה: אמיר אופק, סייברינט Reviewed by on . מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה? "חווינו השנה מגמה של התרחבות ההבנה שסייבר לא נוגע רק למדינות או למתקפות מתקדמות על מוסדות פיננסיים, אלא מת מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה? "חווינו השנה מגמה של התרחבות ההבנה שסייבר לא נוגע רק למדינות או למתקפות מתקדמות על מוסדות פיננסיים, אלא מת Rating: 0

הגיבו