תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סאפ מינתה שני בכירים חדשים בישראל
תוצאות טובות. סאפ. אילוסטרציה: BigStock

סאפ מינתה שני בכירים חדשים בישראל

גדי קרומהולץ מונה לסגן נשיא שותפויות טכנולוגיות ואקוסיסטם במרכז הפיתוח של החברה בישראל ● ענבר יעקבי מונתה למנהלת קשרי אקוסיסטם וניהול תכנית האקסלרציה הפנים ארגונית

מאת 6 באוגוסט 2018, 11:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סאפ (SAP) הודיעה אתמול (א') על מינויו של גדי קרומהולץ לתפקיד סגן נשיא שותפויות טכנולוגיות ואקוסיסטם בישראל.

בחברה אמרו כי במסגרת תפקידו יוביל קרומהולץ את שיתופי הפעולה האסטרטגיים של החברה בישראל, ייצר שותפויות עם סטארט-אפים ישראלים חדשניים ויוביל את המאמצים לזיהוי רכישות רלוונטיות לחברה בארץ תוך התמקדות בחברות בוגרות בעלות מוצר בשל ומודל עסקי ברור.

גדי קרומהולץ, סגן נשיא שותפויות טכנולוגיות ואקוסיסטם במרכז הפיתוח של סאפ בישראל צילום: איל אלטר

גדי קרומהולץ, סגן נשיא שותפויות טכנולוגיות ואקוסיסטם במרכז הפיתוח של סאפ בישראל
צילום: איל אלטר

בעבר כיהן קרומהולץ כסגן נשיא גלובלי לפיתוח עסקים חדשים בנוקיה (Nokia), שם הוביל יותר מעשר שותפויות בתחום הצמיחה האסטרטגית ושיחק תפקיד מרכזי בחמש רכישות. כמו כן כיהן כמוביל האסטרטגיה התאגידית באמדוקס.

מערכת היחסים של סאפ עם האקוסיסטם הישראלי

אורנה קליינמן מנכ"לית מרכז הפיתוח של סאפ בישראל וסגנית נשיא לחווית מחשוב ענן, אמרה כי "מינוי בכיר בדרג סגן נשיא מדגיש את החשיבות הרבה שאנו מייחסים למודל הייחודי המיושם בישראל בפיתוח יחסים עם האקוסיסטם. אנו מקיימים פעילויות חדשנות עם העובדים ועם שותפים וסטארט-אפים, ומשמשים כגשר ליחידות המוצר השונות בתוך סאפ ולמאגר הלקוחות האדיר של החברה המונה 388,000 לקוחות".

ענבר יעקבי, מנהלת קשרי אקוסיסטם וניהול תכנית האקסלרציה הפנים ארגונית בסאפ. צילום: איל אלטר

ענבר יעקבי, מנהלת קשרי אקוסיסטם וניהול תכנית האקסלרציה הפנים ארגונית בסאפ. צילום: איל אלטר

בתוך כך, ענבר יעקבי מונתה למנהלת קשרי אקוסיסטם וניהול תכנית האקסלרציה הפנים ארגונית בחברה. במסגרת תפקידה תהיה יעקבי אחראית על מערכת היחסים של סאפ עם האקוסיסטם הישראלי ועם שותפים נוספים. בנוסף תהייה יעקבי אחראית על תכנית היזמות של SAP.iO ותכנית האקסלרציה והאינקובציה הפנימית של החברה. לפני תפקידה זה היא כיהנה כמנהלת קשרי חברים וניהול אירועים ב-IATI, הייתה סגנית יו"ר מועדון היזמות של המרכז הבינתחומי בהרצליה ועסקה בקשרי משקיעים ב-Hubanana.

סאפ מינתה שני בכירים חדשים בישראל Reviewed by on . סאפ (SAP) הודיעה אתמול (א') על מינויו של גדי קרומהולץ לתפקיד סגן נשיא שותפויות טכנולוגיות ואקוסיסטם בישראל. בחברה אמרו כי במסגרת תפקידו יוביל קרומהולץ את שיתופי סאפ (SAP) הודיעה אתמול (א') על מינויו של גדי קרומהולץ לתפקיד סגן נשיא שותפויות טכנולוגיות ואקוסיסטם בישראל. בחברה אמרו כי במסגרת תפקידו יוביל קרומהולץ את שיתופי Rating: 0

הגיבו