תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אדוונטק תשווק מוצר לשדרוג מערכות מבוססות סאפ של Gateway
שמוליק לשם, מנכ"ל חטיבת סאפ באדוונטק. צילום: יח"צ

אדוונטק תשווק מוצר לשדרוג מערכות מבוססות סאפ של Gateway

המוצר, Meister, מאפשר הנגשה של המידע המוכמן בתוך מערכת הסאפ ומספק נראות, יכולת הרחבה, גמישות ושליטה במידע ממגוון מכשירים נייחים וניידים, תחת רמת אבטחה גבוהה

מאת 10 ביולי 2018, 16:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אדוונטק הודיעה היום (ג') כי תחל לשווק ולהטימיע בבלעדיות בישראל את Meister, מוצר מבית Gateway Architects המשדרג מערכות מבוססות סאפ (SAP).

מוצר התוכנה מאפשר הנגשה של המידע המוכמן בתוך מערכת הסאפ ומספק נראות, יכולת הרחבה, גמישות ושליטה במידע ממגוון מכשירים נייחים וניידים, תחת רמת אבטחה גבוהה. בכך משחרר Meister יכולות שאצורות בתוך מערכת הסאפ ועל פי שתי החברות אינן באות לידי ביטוי בשימוש בפלטפורמה הסטנדרטית בלבד.

Gateway, שמשרדי ההנהלה שלה ממוקמים בטקסס, מפתחת אלגוריתמים ומהדרים לסביבת סאפ, על ידי שימוש בבינה מלאכותית ולימודי מכונה, יצרה החברה פתרונות, ובהם Meister, המאפשרים ביצוע יעיל של טרנזקציות עם SAP NetWeaver.

פרופ' אנדרי רוזנטל, שותף מייסד וסמנכ"ל הטכנולוגיות של Gateway, יציג במסגרת כנס iSUG הקרוב, שיתקיים ב-18 ביולי, בהפקת אנשים ומחשבים, כיצד ניתן ליישם אנליטיקה חיזויית ולימודי מכונה במערכות סאפ, באמצעות Meister.

שמוליק לשם, מנכ"ל חטיבת סאפ באדוונטק, אמר כי "יישום Meister הציג תועלות מוכחות ביותר מ-200 ארגונים מובילים בארצות הברית ואנחנו מביאים את החדשנות הזו לשוק הישראלי. התגובות להשתתפות נציג Meister באירוע היו נלהבות, וכבר נקבעו יותר מ-10 מפגשי מנהלים במשך תקופה מרוכזת של חמישה ימים".

לדברי ירון מירפלד, מנכ"ל Gateway, "ההסכם עם אדוונטק הוא הזדמנות לשיתוף פעולה עם חברה בעלת מוניטין עולמיים בתחומה, וקשרים עסקיים עם החברות המובילות בישראל. חלק מחברות אלה נסחרות גם בשוק ההון האמריקני".

 

אדוונטק תשווק מוצר לשדרוג מערכות מבוססות סאפ של Gateway Reviewed by on . אדוונטק הודיעה היום (ג') כי תחל לשווק ולהטימיע בבלעדיות בישראל את Meister, מוצר מבית Gateway Architects המשדרג מערכות מבוססות סאפ (SAP). מוצר התוכנה מאפשר הנגשה אדוונטק הודיעה היום (ג') כי תחל לשווק ולהטימיע בבלעדיות בישראל את Meister, מוצר מבית Gateway Architects המשדרג מערכות מבוססות סאפ (SAP). מוצר התוכנה מאפשר הנגשה Rating: 0

הגיבו