תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אסף יעקבי מונה ל-CTO של מיקרוסופט ישראל
אסף יעקבי, CTO של מיקרוסופט ישראל. צילום: יח"צ

אסף יעקבי מונה ל-CTO של מיקרוסופט ישראל

יעקבי מונה גם לסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית (Specialist Team Unit) של החברה ● איתו מונה גם אבי ביניא לסמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partners

מאת 15 באוגוסט 2017, 15:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מינויים חדשים בהנהלת מיקרוסופט (Microsoft) ישראל: אבי ביניא מונה לסמנכ"ל חטיבת ה- One Commercial Partners, ואסף יעקבי מונה לסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית (STU) ול-CTO של החברה.

מיקרוסופט ישראל בראשות המנכ"לית שלי לנצמן, מהווה את הזרוע העסקית של החברה בישראל ומתמקדת בקידום פתרונות ענן וטרנספורמציה דיגיטלית של ארגונים במגזר העסקי והציבורי.

יעקבי מונה לסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית (STU-Specialist Team Unit) ול-CTO של מיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידו יוביל את הטמעת פתרונות הענן של מיקרוסופט (Microsoft Azure ,Microsoft Office 365 ו-Microsoft Dynamics Online) בקרב לקוחות החברה.

החטיבה הטכנולוגית מונה כיום עשרות עובדים אשר מתמחים במתן פתרונות טכניים ועסקיים בדגש על פיתוח, DevOps ,Big Data תשתיות ועוד. יעקבי הצטרף למיקרוסופט לפני 11 שנים כשבמהלכן מילא תפקידים שונים בתחום ה-Services והאנטרפרייז. יעקבי, בן 41, נשוי+שלושה, בוגר לימודי מדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים.

ליווי גופים וארגונים במעבר לענן

בהתאם לאסטרטגיה של מיקרוסופט העולמית, שמתמקדת בארבע השנים האחרונות בטכנולוגיות הענן (Azure) ובליווי חברות וממשלות בטרנספורמציה הדיגיטלית אותן הן מבצעות, כך גם מיקרוסופט ישראל מתרכזת בליווי גופים וארגונים במעבר לענן. מיקרוסופט ישראל גם מובילה את הפרויקטים הלאומיים ואת תחום האחריות התאגידית.

במסגרת תפקידו, ביניא יוביל את שיתוף הפעולה עם כלל שותפי מיקרוסופט, קבוצת המכירות ללקוחות קטנים בינוניים ושיתוף הפעולה עם סטארט-אפים, תוך חיבורם לתוכניות פיתוח עסקי משותפות שנשענות על הפריסה העולמית הרחבה של מיקרוסופט והיכולת לחבר את החברות לגופים משמעותיים בעולם בכל תחומי הפעילות.

חטיבת One Commercial Partners מספקת פתרונות עסקיים מבוססי ענן וטכנולוגיות מיקרוסופט באמצעות שיתופי פעולה עם ספקי פתרונות מורשים של החברה במודל חדשני (CSP) בו השותף מוכר ומנהל ישירות את הקשר עם הלקוח הסופי.

ביניא הצטרף למיקרוסופט לפני 12 שנים, כשבמהלכן מילא תפקידים שונים בתחום האנטרפרייז. בתפקידו האחרון שימש כמנהל מגזר Corporate Accounts. ביניא בן 47, נשוי+שניים, בוגר לימודי מנהל עסקים וכלכלה, ותואר שני במנהל עסקים – מערכות מידע, שניהם מאוניברסיטת NYIT שבניו יורק.

אבי ביניא, סמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partners במיקרוסופט ישראל. צילום: יח"צ

אבי ביניא, סמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partners במיקרוסופט ישראל. צילום: יח"צ

לנצמן בירכה את הסמנכ"לים עם כניסתם להנהלת החברה ואמרה כי "שירותי הענן של מיקרוסופט והפיצ'רים החדשניים והפונקציונליים בענן מעניקים ערך מוסף עבור ארגונים השואפים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית".

"ככל שהעולם הדיגיטלי תופס תאוצה ונע לכיוונים אחרים, אנו ממשיכים לחדש את הדרך שבה אנחנו עובדים וזאת על מנת להתאים את עצמנו לצרכים המשתנים של המשתמשים והשותפים של מיקרוסופט".

"ביניא ויעקבי הוכיחו בתפקידיהם הקודמים הבנה עמוקה ומחויבות להצלחת הלקוחות והשותפים שלנו ואני מאחלת להם הצלחה בתפקידיהם החדשים בהנהלה".

אסף יעקבי מונה ל-CTO של מיקרוסופט ישראל Reviewed by on . מינויים חדשים בהנהלת מיקרוסופט (Microsoft) ישראל: אבי ביניא מונה לסמנכ"ל חטיבת ה- One Commercial Partners, ואסף יעקבי מונה לסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית (STU) ול-CT מינויים חדשים בהנהלת מיקרוסופט (Microsoft) ישראל: אבי ביניא מונה לסמנכ"ל חטיבת ה- One Commercial Partners, ואסף יעקבי מונה לסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית (STU) ול-CT Rating: 0

הגיבו