תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טלדור תקשורת תשווק את הפתרונות העסקיים של Dell-EMC בישראל
טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת היוצא

טלדור תקשורת תשווק את הפתרונות העסקיים של Dell-EMC בישראל

לדברי טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת, "שיתוף הפעולה עם Dell-EMC מתרחב גם לתחום מכירה והטמעה של כלל הפתרונות והמוצרים שלה"

מאת 22 ביוני 2017, 13:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור תקשורת ו-Dell-EMC חתמו על הסכם שיתוף פעולה, בו  טלדור תשווק את כלל המוצרים של Dell-EMC בישראל והם יתווספו לשאר הפתרונות והשירותים של טלדור תקשורת, המותאמים אישית ללקוח.

Dell-EMC, הינה חלק מדל טכנולוגיות (Dell Technologies), בעלת היצע מקיף של פתרונות קצה, ליבה ועד הענן. החברה מספקת לארגונים בסיס אמין לטרנספורמציית ה-IT שלהם, באמצעות ענן היברידי, פיתוח יישומים לסביבת ענן ופתרונות  Big Data.

לדברי טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת, "שיתוף הפעולה עם Dell-EMC מתרחב גם לתחום מכירה והטמעה של כלל הפתרונות והמוצרים שלה. מוצרי Dell-EMC מרחיבים את סל המוצרים של טלדור, ומסייעים בתכנון ובחירה בפתרון האופטימלי ללקוחותינו".

לדברי שלומי קוארטלר וליאור פוני, מנכ"לים משותפים EMC-Dell ישראל, "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם טלדור תקשורת, ורואים בה שותפה ראויה לדרך שלנו. שותפינו הם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו. כחלק משיתוף הפעולה אנו רואים כאן הזדמנות מצוינת לשתף תובנות וידע ולבנות קשרים עסקיים שיניבו תועלת הדדית".

טלדור תקשורת תשווק את הפתרונות העסקיים של Dell-EMC בישראל Reviewed by on . טלדור תקשורת ו-Dell-EMC חתמו על הסכם שיתוף פעולה, בו  טלדור תשווק את כלל המוצרים של Dell-EMC בישראל והם יתווספו לשאר הפתרונות והשירותים של טלדור תקשורת, המותאמי טלדור תקשורת ו-Dell-EMC חתמו על הסכם שיתוף פעולה, בו  טלדור תשווק את כלל המוצרים של Dell-EMC בישראל והם יתווספו לשאר הפתרונות והשירותים של טלדור תקשורת, המותאמי Rating: 0

הגיבו