תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עם טלדור והלקוחות – בקולנוע
מימין: עופר צברי, מנמ"ר אל-על; דליה אסיא-פלד, מנכ"לית קבוצת אנשים ומחשבים; פלי הנמר, יזם ומנהיג הקבוצה; ונתי אברהמי, מנכ"ל טלדור

עם טלדור והלקוחות – בקולנוע

החברה ערכה השבוע את מפגש הלקוחות הנבחרים השנתי שלה, שהפך למסורת אצל המנכ"ל, נתי אברהמי ● הנמר היה, ראה ונהנה בסרט

מאת 18 במאי 2017, 15:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השבוע נערך בסינמה סיטי גלילות מפגש לקוחות נבחרים של טלדור. האירוע נפתח בארוחת ערב קלה והמשיך בהקרנת סרט באולם VIP שנשכר לצורך כך.

המפגש הזה הוא מסורת ארוכת שנים של מנכ"ל החברה, נתי אברהמי, שהחלה עוד במקום עבודתו הקודם ולאור הצלחתה בקרב הלקוחות, השתמרה והושרשה גם בטלדור.

התייצבו לקריאתו של אבהרמי רבים מבכירי ומכובדי תעשיית ה-IT המקומית – כאות הערכה לטלדור, המספקת ללקוחותיה שירותים מהמתקדמים והיעילים במשק כבר יותר מ-30 שנים. בחברה מאמינים בשותפות וחברות אמיתית עם לקוחותיה ומקיימים אירועים כיפים ולא רשמיים, בהם נפגשים, מתעדכנים ופשוט נהנים.

הנמר בדרכים

הנמר בדרכים

למיטיבי הזיכרון שביניכם, טלדור הוקמה ב-1986 והיא אחת מחברות ה-IT המובילות בישראל. טלדור מתכננת, מפתחת ומספקת פתרונות שלמים ללקוחות, שכוללים מערכות תוכנה, תפעול פרויקטים, הקמת תשתיות ושירותי תמיכה. כיום יש לה יותר מ-1,000 לקוחות: חברות, ארגונים ומוסדות ממשלה וציבור הנהנים מסל פתרונות נרחב.

טלדור גם מפתחת ומטמיעה פתרונות בתחומי ניהול קשרי הלקוחות, אבטחת המידע, מערכות טלפוניה, שרותי סיסטם, ענן, מערכות ERP ומערכות מידע גיאוגרפי. כמו כן, היא מספקת שירותי מיקור תהליכים עסקיים, טיוב נתונים וסריקה, תמיכה למכירת ציוד בפריסה ארצית, מערכות שירות עצמי למיניהן ושירותי מומחים בתחום ה-IT.

לימור רזניק-קפלניקוב, מנהלת התקשורת השיווקית של החברה, היא שארגנה את מפגש הבכירים ובחרה בסרט הפעולה המרהיב והמרתק שהוקרן: המלך ארתור – אגדת החרב. הסרט כלל מוטיבים מוכרים למכורים לסרטי שר הטבעות.

עם טלדור והלקוחות – בקולנוע Reviewed by on . השבוע נערך בסינמה סיטי גלילות מפגש לקוחות נבחרים של טלדור. האירוע נפתח בארוחת ערב קלה והמשיך בהקרנת סרט באולם VIP שנשכר לצורך כך. המפגש הזה הוא מסורת ארוכת שנים השבוע נערך בסינמה סיטי גלילות מפגש לקוחות נבחרים של טלדור. האירוע נפתח בארוחת ערב קלה והמשיך בהקרנת סרט באולם VIP שנשכר לצורך כך. המפגש הזה הוא מסורת ארוכת שנים Rating: 0

הגיבו