תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » פיירפוקס 16 יכלול תמיכה מובנית ביישומי אינטרנט
עוד גרסה על המדפים. פיירפוקס

פיירפוקס 16 יכלול תמיכה מובנית ביישומי אינטרנט

המשמעות של זה היא שכאשר, לקראת סוף השנה, תופיע חנות היישומים Mozilla Marketplace, ניתן יהיה להפעיל יישומי אינטרנט בכל הגרסאות של פיירפוקס, לכל מערכות ההפעלה - בכלל זה בגרסאות המיועדות למכשירי אנדרואיד ● התמיכה נעשית, בין השאר, במסגרת ההכנות לקראת ההשקה של מערכת ההפעלה Firefox OS שמתוכננת לשנה הבאה

מאת 24 ביולי 2012, 13:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שהציג את הבטה לגרסה 15 של פיירפוקס (Firefox), הציג ארגון מוזילה (Mozilla) את גרסה 16 של הדפדפן במסלול Aurora, שמיועד למפתחים.

החידוש העיקרי בגרסה 16 יהיה התמיכה המובנית ביישומי אינטרנט – תמיכה שמשמעותה שכאשר, לקראת סוף השנה, תופיע חנות היישומים Mozilla Marketplace, ניתן יהיה להפעיל יישומי אינטרנט בכל הגרסאות של פיירפוקס, לכל מערכות ההפעלה – בכלל זה בגרסאות המיועדות למכשירי אנדרואיד (Android). זאת, בין היתר, במסגרת ההכנות לקראת ההשקה של מערכת ההפעלה Firefox OS, שמתוכננת לשנה הבאה.

פיירפוקס 16 יכלול תמיכה מובנית ביישומי אינטרנט Reviewed by on . לאחר שהציג את הבטה לגרסה 15 של פיירפוקס (Firefox), הציג ארגון מוזילה (Mozilla) את גרסה 16 של הדפדפן במסלול Aurora, שמיועד למפתחים. החידוש העיקרי בגרסה 16 יהיה ה לאחר שהציג את הבטה לגרסה 15 של פיירפוקס (Firefox), הציג ארגון מוזילה (Mozilla) את גרסה 16 של הדפדפן במסלול Aurora, שמיועד למפתחים. החידוש העיקרי בגרסה 16 יהיה ה Rating:

הגיבו