תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » ארצות הברית: השופטת דחתה את בקשת אפל לצו מניעה כנגד סמסונג
במקום מלחמה - שיתוף פעולה בין סמסונג לאפל

ארצות הברית: השופטת דחתה את בקשת אפל לצו מניעה כנגד סמסונג

השופטת הדגישה כי "אפל לא הוכיחה כי המוניטין שלה יספוג נזק שאינו בר תיקון"

מאת 28 באוגוסט 2014, 15:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השופטת לוסי קוה מבית המשפט המחוזי בסן חוזה דחתה ביום ד' את בקשת אפל (Apple) להוציא צו מניעה קבוע כנגד סמסונג (Samsung), שיאסור עליה למכור מכשירים שיש בהם משום הפרת זכויות של אפל בפטנטים.

בתחילת השנה קבע חבר מושבעים כי על סמסונג לשלם לאפל פיצויים בסכום של 120 מיליון דולר על הפרת זכויות בשלושה פטנטים. אולם, כעת קבעה השופטת כי אפל אינה זכאית לצו מניעה בגין שלושה פטנטים אלה. "אפל לא הוכיחה כי המוניטין שלה יספוג נזק שאינו בר תיקון, או שתדמיתה כחברה חדשנית תיפגע, אם לא יינתן צו מניעה", כתבה קוה בפסק הדין.

דוברת אפל סירבה להגיב. סמסונג בירכה על פסק הדין: "אנו מחויבים לספק לצרכנים בארצות הברית מגוון רחב של מוצרים חדשניים" נמסר מסמסונג.

ארצות הברית: השופטת דחתה את בקשת אפל לצו מניעה כנגד סמסונג Reviewed by on . השופטת לוסי קוה מבית המשפט המחוזי בסן חוזה דחתה ביום ד' את בקשת אפל (Apple) להוציא צו מניעה קבוע כנגד סמסונג (Samsung), שיאסור עליה למכור מכשירים שיש בהם משום ה השופטת לוסי קוה מבית המשפט המחוזי בסן חוזה דחתה ביום ד' את בקשת אפל (Apple) להוציא צו מניעה קבוע כנגד סמסונג (Samsung), שיאסור עליה למכור מכשירים שיש בהם משום ה Rating: 0

הגיבו