תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סטיב באלמר פורש ממועצת המנהלים של מיקרוסופט: יתמקד בקבוצת ה-NBA שרכש
סטיב באלמר, צילום: מתוך ויקיפדיה

סטיב באלמר פורש ממועצת המנהלים של מיקרוסופט: יתמקד בקבוצת ה-NBA שרכש

לאחר ששילם תמורת הקבוצה שרכש סכום שיא בתולדות ה-NBA - שני מיליארד דולר מסיים הבכיר קריירה בת 34 שנים בחברה שהובילה את מהפכת המחשבים האישיים

מאת 20 באוגוסט 2014, 13:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט (Microsoft) לשעבר, פרש ממועצת המנהלים של החברה ובכוונתו להקדיש זמן רב יותר לקבוצת הכדורסל שרכש, Los Angeles Clippers, מליגת ה-NBA. באלמר הבהיר כי בכוונתו להוסיף ולהחזיק בנתח של ארבעה אחוזים ממניות מיקרוסופט.

"השילוב בין קבוצת ה-Clippers, תרומה אזרחית, הוראה ולימודים דורש זמן רב", כתב באלמר באיגרת ששלח למנכ"ל מיקרוסופט, סטיה נדלה, ופורסמה על ידי מיקרוסופט אתמול (ג'). "בסתיו הקרוב אזדקק לזמן רב כדי ללמד כיתה חדשה ולפתוח את העונה ב-NBA, ולפיכך הפרישה שלי היא מיידית".

באלמר, בן 58, שילם תמורת הקבוצה שרכש סכום שיא בתולדות ה-NBA – שני מיליארד דולר. הפרישה שלו ממועצת המנהלים של מיקרוסופט מסמנת את סופה של קריירה בת 34 שנים בחברה שהובילה את מהפכת המחשבים האישיים. באלמר הצטרף לחברה שהקים ביל גייטס, והייתה אז חברת סטרט-אפ קטנה, בשנת 1980, ובשנת 2000 החליף את גייטס בתפקיד המנכ"ל, בו כיהן עד שהוחלף על ידי נדלה בחודש פברואר האחרון.

"ההתפטרות של באלמר ממועצת המנהלים תקל על מיקרוסופט לפתוח דף חדש" העריך דניאל איב, אנליסט מחברת FBR Capital Markets.

סטיב באלמר פורש ממועצת המנהלים של מיקרוסופט: יתמקד בקבוצת ה-NBA שרכש Reviewed by on . סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט (Microsoft) לשעבר, פרש ממועצת המנהלים של החברה ובכוונתו להקדיש זמן רב יותר לקבוצת הכדורסל שרכש, Los Angeles Clippers, מליגת ה-NBA. ב סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט (Microsoft) לשעבר, פרש ממועצת המנהלים של החברה ובכוונתו להקדיש זמן רב יותר לקבוצת הכדורסל שרכש, Los Angeles Clippers, מליגת ה-NBA. ב Rating: 0

הגיבו