תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: מיכל קרומבי זגגי, אוגורי
מיכל קרומבי זגגי, מפתחת בקאנד באוגורי. צילום: יח"צ

נשים ומחשבים: מיכל קרומבי זגגי, אוגורי

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● הפעם: מיכל קרומבי זגגי, מפתחת בקאנד באוגורי

מאת 24 בינואר 2021, 13:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם: מיכל קרומבי זגגי.

תפקיד: מפתחת בקאנד בחברת אוגורי (Augury), שמפתחת סנסורים ומערכת AI לניטור בריאות מכונה.

ותק: שנתיים וחצי בתפקיד.

תפקידים קודמים: BI Analyst כסטודנטית.

השכלה: מהנדסת תעשייה וניהול.

מצב משפחתי: נשואה +אחת, מתוקה במיוחד.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה? תמיד נמשכתי לתחומים טכנולוגיים. אבא שלי בצעירותו היה מהנדס מחשבים, מאוד משך אותי להידמות לזה. למדתי בליאו בק בחיפה, לא הייתה בתיכון מגמת מדעי המחשב, ממש נלחמנו לפתוח מגמה כזו, ועשיתי חמש יחידות באותה מגמה. 

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה? אני לא חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה, אבל כן יש בעיה לנשים להתקדם, כי נשים יוצאות לחופשות לידה, נמצאות יותר בבית. כדי להתקדם דורשים זמינות, לעבוד שעות ארוכות, וזו בעיה עבור נשים. אצלנו בכלל אין אפליה כזו, כל הזמן נלחמים על גיוס נשים, אפילו יותר מגברים. המשכורות הן שוות, אין בכלל אפליה אצלנו. 

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה? בקריירה הקצרה שלי, שאת כולה העברתי באוגורי, לא נתקלתי בשום אפליה. בכלל בכלל לא. באוגורי מתייחסים באופן שווה לאישה ולגבר.

נשים ומחשבים: מיכל קרומבי זגגי, אוגורי Reviewed by on . שם: מיכל קרומבי זגגי. תפקיד: מפתחת בקאנד בחברת אוגורי (Augury), שמפתחת סנסורים ומערכת AI לניטור בריאות מכונה. ותק: שנתיים וחצי בתפקיד. תפקידים קודמים: BI Analys שם: מיכל קרומבי זגגי. תפקיד: מפתחת בקאנד בחברת אוגורי (Augury), שמפתחת סנסורים ומערכת AI לניטור בריאות מכונה. ותק: שנתיים וחצי בתפקיד. תפקידים קודמים: BI Analys Rating: 0

תגובות (1)

הגיבו