תוכן פרסומי
ראשי » דעות וניתוחים » אולימפיIT » אולימפיIT – והפעם: עם אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ומכירות באלעד מערכות
אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ומכירות באלעד מערכות. צילום: עמי ארליך

אולימפיIT – והפעם: עם אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ומכירות באלעד מערכות

לרגל האולימפיאדה, ביקשנו מבכירים בתעשייה שישתפו אותנו בענפי הספורט האהובים עליהם ובשיאים שראויים לציון לדעתם - במשחקים האולימפיים ובענף הטכנולוגיה ● והפעם: משיאני האתלטיקה ועד לשיאני הטכנולוגיה, ששינו את החיים של כולנו

מאת 9 באוגוסט 2016, 11:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

איזה ספורט אולימפי אתה אוהב?
"האולימפיאדה בשבילי היא קודם כל האתלטיקה הקלה, ואני נמשך במיוחד לריצות הקצרות ולקפיצות לרוחק ולגובה. אתלטים כמו ג'סי אוונס, קארל לואיס ויוסיין בולט הם הגיבורים שלי בתחום".

מה היה לדעתך רגע השיא באולימפיאדות לאורך השנים?
"רגע היסטורי היה ההופעה של ג'סי אוונס באולימפיאדת ברלין 1936, לעיני אדולף היטלר. היטלר ארגן את האולימפיאדה בארצו מתוך כוונה להוכיח את עליונות הגזע הארי. ארצות הברית שלחה 66 אתלטים, מהם 10 שחורים. אוונס זכה בארבע מדליות זהב בקפיצה לרוחק, 100 ו-200 מטרים ו-100 כפול 4 שליחים, וגרם להיטלר לעזוב את האיצטדיון כדי שלא יצטרך ללחוץ את ידו".

איזו חברה היא בעיניך "חברת השיא" בהיי-טק העולמי, שראויה למדליית הזהב?
"לטעמי, החברה ששינתה את חוקי המשחק היא אפל (Apple), שהכניסה לעולמנו את ה-iPhone וה-iPad ושינתה את הרגלי הצריכה של כולנו".

איזו המצאה או התפתחות בתחום המחשוב היא המצאת או התפתחות השיא?
"אני רואה את המצאת ה-iPhone כהמצאת השיא ואת המעבר לענן כהתפתחות השיא בעשור הקרוב".

אילו שיאים אתה מאחל לתעשיית ההיי-טק לשבור?
"אני מאחל לתעשייה להמשיך ולפרוץ גבולות בתחום מעורבות הלקוח – להגיע אליו היכן שהוא נמצא, להציע לו הצעות מותאמות אישית בסביבתו, לתת ללקוח מענה שירותי בכל אמצעי וללא זמני המתנה ולאפשר לו לבצע כל פעולה באמצעות המכשיר הנייד שלו בקלות ובבטחה".

אולימפיIT – והפעם: עם אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ומכירות באלעד מערכות Reviewed by on . איזה ספורט אולימפי אתה אוהב? "האולימפיאדה בשבילי היא קודם כל האתלטיקה הקלה, ואני נמשך במיוחד לריצות הקצרות ולקפיצות לרוחק ולגובה. אתלטים כמו ג'סי אוונס, קארל לו איזה ספורט אולימפי אתה אוהב? "האולימפיאדה בשבילי היא קודם כל האתלטיקה הקלה, ואני נמשך במיוחד לריצות הקצרות ולקפיצות לרוחק ולגובה. אתלטים כמו ג'סי אוונס, קארל לו Rating: 0

הגיבו