תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אילו אפליקציות היו הפופולריות ביותר השנה ב-Google Play?
חיים נוחים ב-Google Play

אילו אפליקציות היו הפופולריות ביותר השנה ב-Google Play?

גוגל פרסמה את רשימת האפליקציות הפופולריות ביותר בחנות שלה – באופן כללי ובקטגוריות כמו משחקים, סרטים ותכניות טלוויזיה

מאת 4 בדצמבר 2017, 14:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כמדי שנה בחודש דצמבר, גם השנה פרסמה גוגל (Google) את רשימת האפליקציות והתכנים הפופולריים שלה ב-Google Play, שיצאו ב-2017. רשימת "הטובים ביותר של 2017" כוללת את האפליקציות, המשחקים, הסרטים, תכניות הטלוויזיה, השירים והספרים הפופולריים ביותר בקרב המשתמשים בשנה האחרונה.

האפליקציה הפופולרית ביותר השנה, לפי גוגל, היא Photo Editor – Beauty Camera & Photo Filters. היישומון מאפשר לערוך תמונות, וכולל תוספות של פילטרים, אפקטים, מדבקות וגם איפור אוטומטי – החל באודם ועד לשינוי צבע השיער. אחריה ממוקמת !!?What The Forecast – אפליקציה לחיזוי מזג האוויר, ושלישית ברשימה Boomerang, שמאפשרת צפייה באלפי סרטים מצוירים עם הדמויות המוכרות, כמו טום וג'רי, הדרדסים, פופאי וסקובידו.

בקטגוריית המשחקים מככבת במקום הראשון אפליקציית Super Mario Run, ואחריה Bubble Witch 3 Sag ו-Magic Tiles 3 – שלושת המשחקים הם הורגי זמן קלאסיים.

את תחום השירים מוביל HUMBLE של קנדריק לאמאר, ואחריו Shape of You של אד שירן ו-DNA – גם השיר הזה של קנדריק לאמאר.

מואנה הוא בעל האפליקציה הפופולרית ביותר בתחום הסרטים, כש-Rogue One: A Star Wars Story במקום השני וליגת הצדק בכיכובה של גל גדות – בשלישי.

בקטגוריית תכניות הטלוויזיה מככבות: ראשונה, איך לא, משחקי הכס, ואחריה הסדרה המצוירת המצחיקה Rick and Morty וסדרת האימה The Walking Dead.

 

אילו אפליקציות היו הפופולריות ביותר השנה ב-Google Play? Reviewed by on . כמדי שנה בחודש דצמבר, גם השנה פרסמה גוגל (Google) את רשימת האפליקציות והתכנים הפופולריים שלה ב-Google Play, שיצאו ב-2017. רשימת "הטובים ביותר של 2017" כוללת את כמדי שנה בחודש דצמבר, גם השנה פרסמה גוגל (Google) את רשימת האפליקציות והתכנים הפופולריים שלה ב-Google Play, שיצאו ב-2017. רשימת "הטובים ביותר של 2017" כוללת את Rating: 0

הגיבו