תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: ה-iPhone X מפיק צליל צורמני בווליום הגבוה
שקט בבקשה! צילום אילוסטרציה: דין דרובוט, BigStock

דיווחים: ה-iPhone X מפיק צליל צורמני בווליום הגבוה

בעיות שונות ממשיכות לצוץ במכשיר הדגל החדש של אפל, והפעם התלונות מעידות על צליל לא נעים באפרכסת המכשיר ● לעת עתה אחוז התלונות יחסית אפסי, אבל זה בכל זאת מעורר אי נוחות אצל הצרכנים ואצל ענקית הטכנולוגיה

מאת 14 בנובמבר 2017, 16:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אין מנוחה לאפל (Apple): מספר בעלי iPhone X התלוננו ב-Reddit, בטוויטר (Twitter) וב-MacRumors שהאפרכסת של המכשיר שלהם משמיעה צליל צורמני כשהווליום מופעל בעוצמה גבוהה.

לא ברור אם אפל מודעת לדברים, או אם היא זיהתה את הגורם לבעיה, אבל זה בהחלט נראה כמו בעיית תוכנה, שכן רוב הלקוחות המשיכו לדווח על התופעה גם לאחר שהונפקו להם מכשירים חלופיים.

יצוין עם זאת כי ה-iPhone X אינו מכשיר ה-iPhone החדש היחיד שסובל מבאג מתסכל דומה – בחודש שעבר פרסמה אפל עדכון עבור ה-iPhone 8 וה-8 Plus, שמטרתו הייתה לתקן תקלה כמעט זהה, שהתבטאה ברעשים וחריקות שנשמעו במכשירים במהלך שיחות טלפון. הגורם לבעיה עדיין לא נחשף.

לעת עתה החברה לא הגיבה לתלונות. מומחים ממליצים לכל מי שהשימוש עם הצליל הצורמני מפריע לו לפנות ולבקש מהחברה להחליף את מכשירו, ובינתיים לעשות שימוש באוזניות ה-EarPods שהגיעו יחד עם המכשיר החדש.

דיווחים: ה-iPhone X מפיק צליל צורמני בווליום הגבוה Reviewed by on . אין מנוחה לאפל (Apple): מספר בעלי iPhone X התלוננו ב-Reddit, בטוויטר (Twitter) וב-MacRumors שהאפרכסת של המכשיר שלהם משמיעה צליל צורמני כשהווליום מופעל בעוצמה גב אין מנוחה לאפל (Apple): מספר בעלי iPhone X התלוננו ב-Reddit, בטוויטר (Twitter) וב-MacRumors שהאפרכסת של המכשיר שלהם משמיעה צליל צורמני כשהווליום מופעל בעוצמה גב Rating: 0

הגיבו