תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Waze מאפשרת לנהגים להציע נסיעות חינם במסלול שלהם
מחשבת מסלול מחדש - עם תכונות חדשות. Waze

Waze מאפשרת לנהגים להציע נסיעות חינם במסלול שלהם

בחברה אומרים שנסיעות המוצעות בחינם יוקפצו לראש רשימת הצעות הנסיעה, ולכן יותאמו מהר יותר ולעתים תכופות יותר

מאת 6 ביוני 2017, 15:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Waze יצאה עם פיצ'ר חדש, שמאפשר למשתמשי האפליקציה שמעוניינים בכך להציע נסיעות חינם לנוסעים במסלול שלהם, באמצעות כפתור חדש.

בחברה אומרים שנסיעות המוצעות בחינם יוקפצו לראש רשימת הצעות הנסיעה, ולכן יותאמו מהר יותר ולעתים תכופות יותר.

הפיצ'ר החדש של Waze

הפיצ'ר החדש של Waze

על פי Waze, הפיצ׳ר החדש מאפשר לנוסעים נסיעה חינמית ומהירה לעבודה; לנהגים הוא מאפשר לקחת נוסעים בקארפול לעתים קרובות יותר, תוך כדי הצעת עזרה לחברים בקהילת המשתמשים; ובאופן כללי, אומרים בחברה, "ככל שיותר אנשים ייסעו ביחד, כך נוכל לחסל את הפקקים. זה טוב לאנשים, וכמובן לסביבה".

השירות מוצע למשתמשי אנדרואיד (Android) ו-iOS, בעברית ובאנגלית, וכי ברירת המחדל שלו היא כבוי.

לטענת Waze, היא נענית עם השירות החדש לבקשות חוזרות ונשנות של משתמשים. יצוין כי תחבורה שיתופית בשכר אסורה בישראל (ניתן להסיע נוסעים תמורת החזר חלקי של הוצאות הנסיעה), ומשרד התחבורה אף הגיש כתב אישום נגד אובר (Uber) והמנכ"ל שלה בחשד שאפשרו זאת. לפני כמה חודשים פורסם כי המשרד יבדוק חברות נוספות שעוסקות בתחום, כגון Waze, אולם בינתיים נראה שהבדיקה לא העלתה דבר.

Waze מאפשרת לנהגים להציע נסיעות חינם במסלול שלהם Reviewed by on . Waze יצאה עם פיצ'ר חדש, שמאפשר למשתמשי האפליקציה שמעוניינים בכך להציע נסיעות חינם לנוסעים במסלול שלהם, באמצעות כפתור חדש. בחברה אומרים שנסיעות המוצעות בחינם יוק Waze יצאה עם פיצ'ר חדש, שמאפשר למשתמשי האפליקציה שמעוניינים בכך להציע נסיעות חינם לנוסעים במסלול שלהם, באמצעות כפתור חדש. בחברה אומרים שנסיעות המוצעות בחינם יוק Rating: 0

הגיבו


!!!!