ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » בריליקס תפיץ בישראל את מסד הנתונים של Aerospike
עמי אהרונוביץ', מנכ"ל בריליקס. צילום: יח"צ

בריליקס תפיץ בישראל את מסד הנתונים של Aerospike

Aerospike NoSQL Database הוא מסד נתונים המיועד לעולם האנטרפרייז, בדגש על יישומי זמן אמת ומאפשר סקלביליות באופן ליניארי, זמינות ועמידות בעלויות הנמוכות ביותר ביחס לבסיסי נתונים רלציוניים ואף לבסיסי נתונים NoSQL מהדור הראשון

מאת 3 ביולי 2017, 16:39 א+ / א- הדפסה הדפסה

בריליקס (Brillix), המספקת פתרונות ושירותים בתחומי בסיסי נתונים, Big Data ואבטחת מידע, חתמה על הסכם ייצוג בלעדי עם Aerospike האמריקנית, המספקת מסד נתונים (Database) בתצורת NoSQL המיועד ליישומי זמן אמת.

במסגרת ההסכם, בריליקס נבחרה להפיץ, לשווק ולתמוך במסד הנתונים של Aerospike במזרח התיכון, באפריקה ובאירופה.

Aerospike NoSQL Database הוא מסד נתונים של הדור החדש המבוסס על קוד פתוח. בסיס הנתונים מספק ביצועים גבוהים וידועים מראש, סקאלביליות וזמינות גבוהה במחיר נמוך משמעותית לעומת פתרונות NoSQL אחרים בשוק.

Aerospike מיועד לעולם האנטרפרייז בדגש על יישומי זמן אמת ומאפשר סקלביליות באופן ליניארי, זמינות ועמידות בעלויות הנמוכות ביותר ביחס לבסיסי נתונים רלציוניים ואף לבסיסי נתונים NoSQL  מהדור הראשון.

ל-Aerospike ישנן התקנות בקרב מגוון רחב של חברות פיננסיות, אינטרנט, אינטרנט של הדברים, אבטחת מידע, טלקום, מניעת הונאות ועוד.

בתמונה מימין לשמאל: זהר אלקיים, CTO בריליקס; אלון שפיגל, מייסד EVP Products בבריליקס; רונן בוצר, ארכיטקט פתרונות Aerospike; ג'ים לודסטרו מנהל מכירות עולמי ב-Aerospike; עמי אהרונוביץ, מנכ"ל בריליקס; שריני שריניבאסן, מייסד Aerospike; מנהל הפיתוח, אסף הראל, מקרן CNTP; אושרת בן אבי זבלודוביץ, סמנכ"ל שיווק ומכירות בבריליקס; אור זנו רביד, מנהלת תיקי לקוחות בבריליקס. צילום: יח"צ

בתמונה מימין לשמאל: זהר אלקיים, CTO בריליקס; אלון שפיגל, מייסד EVP Products בבריליקס; רונן בוצר, ארכיטקט פתרונות Aerospike; ג'ים לודסטרו מנהל מכירות עולמי ב-Aerospike; עמי אהרונוביץ, מנכ"ל בריליקס; שריני שריניבאסן, מייסד Aerospike; מנהל הפיתוח, אסף הראל, מקרן CNTP; אושרת בן אבי זבלודוביץ, סמנכ"ל שיווק ומכירות בבריליקס; אור זנו רביד, מנהלת תיקי לקוחות בבריליקס. צילום: יח"צ

הארכיטקטורה של המוצר משלבת זיכרון היברידי ומאפשרת לארגוני ענק לקבל ביצועים מעולים בעלויות נמוכות ביחס למתחרים.

לדברי ג'ים לודסטרו, מנהל המכירות העולמי ומנהל השותפים ב-Aerospike, "לבריליקס יש מוניטין ללא רבב בתחום מסדי הנתונים, ואף יותר בתחום התמיכה והייעוץ ללקוחות. שיתוף הפעולה שלנו עם בריליקס הכרחי להגברת הנוכחות שלנו באזור ומינוף הצלחת לקוחותינו בזכות הגישה שלנו למידע הארגוני וארגונו".

"אנחנו נרגשים לספק לשוק הישראלי את מסד הנתונים של Aerospike", כך אמר עמי אהרונוביץ', מנכ"ל בריליקס. "כבר עכשיו אנחנו מקבלים תגובות חיוביות מלקוחותינו ומארגונים אחרים המצפים למסד נתונים זה ולמעבר אליו, על מנת שהם יוכלו להנות מביצועיו".

אושרת בן אבי זבלודוביץ', סמנכ"לית שיווק ומכירות בבריליקס, הוסיפה כי "בשבוע שעבר ערכנו כנס משמעותי במתחם ה-VIP של ה-Yes Planet בראשון לציון שבו השקנו את השותפות בישראל".

"בכנס נכחו והרצו חברי הנהלת Aerospike, הנהלת בריליקס ולקוחות. במסגרת הלקוחות שהגיעו היו נציגי חברות מ-40 הסטארט-אפים המבטיחים בישראל, חברות ישראליות-אמריקניות ולקוחות אנטרפרייז ישראלים. הכנס סומן כהצלחה, וכעת עבודה רבה לפנינו בטיפול במתעניינים והזדמוניות".

בריליקס תפיץ בישראל את מסד הנתונים של Aerospike Reviewed by on . בריליקס (Brillix), המספקת פתרונות ושירותים בתחומי בסיסי נתונים, Big Data ואבטחת מידע, חתמה על הסכם ייצוג בלעדי עם Aerospike האמריקנית, המספקת מסד נתונים (Databa בריליקס (Brillix), המספקת פתרונות ושירותים בתחומי בסיסי נתונים, Big Data ואבטחת מידע, חתמה על הסכם ייצוג בלעדי עם Aerospike האמריקנית, המספקת מסד נתונים (Databa Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו