ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » ESET אירחה תלמידים מתכנתים – במטרה לחשוף בפניהם את עולם הסייבר
התלמידים במשרדי ESET. צילום: יח"צ

ESET אירחה תלמידים מתכנתים – במטרה לחשוף בפניהם את עולם הסייבר

תלמידי מגמת המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון התארחו במשרדי החברה בתל אביב, במסגרת תוכנית לחשיפת עולם הסייבר בפני תלמידי תיכון

מאת 20 בדצמבר 2016, 14:07 א+ / א- הדפסה הדפסה

ESET ישראל אירחה באחרונה את תלמידי כיתות המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון שבמועצה האזורית חבל מודיעין. למשרדי החברה בתל אביב הגיעו 25 תלמידי כיתות י"א וי"ב, שמשלימים 10 יחידות בגרות במחשבים ומתמחים בתחום שירותי הרשת.

במהלך הסיור הכירו התלמידים את סביבת העבודה של חברת אבטחת המידע ונחשפו לטכנולוגיות ולמוצרים שהיא מייצרת.

אמיר כרמי, מנהל הטכנולוגיות של ESET ישראל, העביר לתלמידים סדנת העשרה ודיבר איתם על נוזקות הכופר, הסכנות הטמונות בהן וכיצד ניתן להתמודד איתן.

לדברי גיל נוילנדר, מנכ"ל ESET ישראל, "מטרת הביקור הייתה לעודד את הצעירים להתעניין ולהכיר את עולם הסייבר. אם יש לנו את הכלים והידע, אין סיבה שלא נחלוק אותם עם דור העתיד, במיוחד לאור הפרסומים האחרונים על מחסור אדיר בכוח אדם בתחום הסייבר".

ESET אירחה תלמידים מתכנתים – במטרה לחשוף בפניהם את עולם הסייבר Reviewed by on . ESET ישראל אירחה באחרונה את תלמידי כיתות המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון שבמועצה האזורית חבל מודיעין. למשרדי החברה בתל אביב הגיעו 25 תלמידי כיתות י"א וי"ב, שמ ESET ישראל אירחה באחרונה את תלמידי כיתות המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון שבמועצה האזורית חבל מודיעין. למשרדי החברה בתל אביב הגיעו 25 תלמידי כיתות י"א וי"ב, שמ Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו