תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » ESET אירחה תלמידים מתכנתים – במטרה לחשוף בפניהם את עולם הסייבר
התלמידים במשרדי ESET. צילום: יח"צ

ESET אירחה תלמידים מתכנתים – במטרה לחשוף בפניהם את עולם הסייבר

תלמידי מגמת המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון התארחו במשרדי החברה בתל אביב, במסגרת תוכנית לחשיפת עולם הסייבר בפני תלמידי תיכון

מאת 20 בדצמבר 2016, 14:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ESET ישראל אירחה באחרונה את תלמידי כיתות המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון שבמועצה האזורית חבל מודיעין. למשרדי החברה בתל אביב הגיעו 25 תלמידי כיתות י"א וי"ב, שמשלימים 10 יחידות בגרות במחשבים ומתמחים בתחום שירותי הרשת.

במהלך הסיור הכירו התלמידים את סביבת העבודה של חברת אבטחת המידע ונחשפו לטכנולוגיות ולמוצרים שהיא מייצרת.

אמיר כרמי, מנהל הטכנולוגיות של ESET ישראל, העביר לתלמידים סדנת העשרה ודיבר איתם על נוזקות הכופר, הסכנות הטמונות בהן וכיצד ניתן להתמודד איתן.

לדברי גיל נוילנדר, מנכ"ל ESET ישראל, "מטרת הביקור הייתה לעודד את הצעירים להתעניין ולהכיר את עולם הסייבר. אם יש לנו את הכלים והידע, אין סיבה שלא נחלוק אותם עם דור העתיד, במיוחד לאור הפרסומים האחרונים על מחסור אדיר בכוח אדם בתחום הסייבר".

ESET אירחה תלמידים מתכנתים – במטרה לחשוף בפניהם את עולם הסייבר Reviewed by on . ESET ישראל אירחה באחרונה את תלמידי כיתות המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון שבמועצה האזורית חבל מודיעין. למשרדי החברה בתל אביב הגיעו 25 תלמידי כיתות י"א וי"ב, שמ ESET ישראל אירחה באחרונה את תלמידי כיתות המחשבים מבית הספר העל יסודי נחשון שבמועצה האזורית חבל מודיעין. למשרדי החברה בתל אביב הגיעו 25 תלמידי כיתות י"א וי"ב, שמ Rating: 0

הגיבו


!!!!