תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Google Maps מאפשרת לכם לדעת איפה החברים שלכם היו
איפה היינו? Google Maps

Google Maps מאפשרת לכם לדעת איפה החברים שלכם היו

גוגל משיקה תכונה חדשה שמאפשרת לשמור את רשימות המקומות שבהם המשתמשים נמצאים ולשתף אותן עם חברים ומשפחה

מאת 14 בפברואר 2017, 16:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת התכונות החביבות על משתמשים ב-Google Maps היא צפייה באתרים ומיקומים חשובים. אתמול (ב') הודיעה גוגל (Google) בבלוג שלה כי היא משיקה תוכנה שמאפשרת למשתמשים לשמור מקומות שהיו בהם ברשימות שונות – ואחר כך לשתף אותן עם חברים ומשפחה, ישירות מתוך האפליקציה.

התכונה החדשה היא שכבה נוספת לאופציית השמירה הקיימת באפליקציית המפות של גוגל. לאחר סימון מיקום, המשתמש יכול ללחוץ על מקש ה-"שמור", ואז יופיעו כמה רשימות שהוגדרו, בהן "Want to go", "נצפו" ו-"Favorites". המשתמש יכול לבחור רשימה או ליצור אחת, ולכל אחת מהרשימות נוסף מקש "שיתוף". רשימות המיקומים יופיעו תחת כפתור "המקומות שלך". כך יהיה קל יותר למשתמש לשתף ברשימות של מיקומים כמו מסעדות, חנויות וכדומה.

עוד מציין הבלוג של גוגל כי משתמשים יכולים מעתה לעקוב ולצפות ברשימות של אחרים, אם כי הוא לא מפרט את הדרך לעשות זאת. מכל מקום, בווידיאו שפרסמה גוגל לקידום התכונה החדשה נראה מקש Make public, שנמצא תחת אפשרות השיתוף. ייתכן שזוהי הדרך להפוך את הרשימה האישית של המשתמש לגלויה לאחרים, וכך גם לצפות ברשימות של אחרים.

Google Maps מאפשרת לכם לדעת איפה החברים שלכם היו Reviewed by on . אחת התכונות החביבות על משתמשים ב-Google Maps היא צפייה באתרים ומיקומים חשובים. אתמול (ב') הודיעה גוגל (Google) בבלוג שלה כי היא משיקה תוכנה שמאפשרת למשתמשים לשמ אחת התכונות החביבות על משתמשים ב-Google Maps היא צפייה באתרים ומיקומים חשובים. אתמול (ב') הודיעה גוגל (Google) בבלוג שלה כי היא משיקה תוכנה שמאפשרת למשתמשים לשמ Rating: 0

הגיבו


!!!!