תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » חברות היי-טק משתפות פעולה עם לתת למען נזקקים
מימין: ערן וינטרוב, מנכ"ל עמותת לתת, ואריה רימיני, מנכ"ל טלדור. צילום: יח"צ

חברות היי-טק משתפות פעולה עם לתת למען נזקקים

טלדור תרמה 1,000 ארוחות חג לנזקקים ואפלייד מטיריאלס - כסף ושלושה ימי התנדבות של עובדים

מאת 2 באפריל 2015, 11:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שתי חברות היי-טק גדולות – טלדור ואפלייד מטיריאלס (Appleid Materials) – נרתמו לקראת פסח למען הקהילה ומשתפות פעולה עם עמותת לתת, כל אחת בנפרד, למען נזקקים.

טלדור ממשיכה במסורת השנתית שלה ותרמה זו השנה השביעית לקראת חג הפסח 1,000 ארוחות למשפחות נזקקות. הארוחות יועברו בשם לקוחות טלדור ועובדיה דרך ארגון לתת למשפחות מעוטות יכולת ברחבי הארץ.

בחברה מציינים כי מדובר בחלק מהמדיניות שלהם לאחריות תאגידית-חברתית.

אריה רימיני, מנכ"ל טלדור, אמר כי "החברה שמה לה למטרה להיות מעורבת חברתית ולסייע לזולת. אני רואה חשיבות רבה בעשייה למען הקהילה וגאה על התגייסות העובדים והלקוחות לפרויקט חשוב זה, כמדי שנה. בזכות תרומות מעין אלה יוכלו אנשים מעוטי יכולת לחגוג את חג הפסח כהלכתו ולצאת לזמן מה לחרות מדאגות היום יום".

מימין: איתי רוזנפלד, מנכ"ל אפלייד מטיריאלס ישראל, וערן וינטרוב, מנכ"ל לתת. צילום: רון אוריאל

מימין: איתי רוזנפלד, מנכ"ל אפלייד מטיריאלס ישראל, וערן וינטרוב, מנכ"ל לתת. צילום: רון אוריאל

בסניף הישראלי של אפלייד מטיריאלס מקיימים את שיתוף הפעולה עם לתת זו השנה השלישית ברציפות. כ-450 עובדי החברה התנדבו ועסקו לקראת החג במשך שלושה ימים בפעילות עבור משפחות נזקקות, במחסני לתת. בנוסף להתנדבות העובדים, תרמה החברה כסף על מנת לסייע ברכישת המוצרים לחג.

חברות היי-טק משתפות פעולה עם לתת למען נזקקים Reviewed by on . שתי חברות היי-טק גדולות - טלדור ואפלייד מטיריאלס (Appleid Materials) - נרתמו לקראת פסח למען הקהילה ומשתפות פעולה עם עמותת לתת, כל אחת בנפרד, למען נזקקים. טלדור שתי חברות היי-טק גדולות - טלדור ואפלייד מטיריאלס (Appleid Materials) - נרתמו לקראת פסח למען הקהילה ומשתפות פעולה עם עמותת לתת, כל אחת בנפרד, למען נזקקים. טלדור Rating: 0

הגיבו


!!!!