תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אמזון מכניסה אפשרות לרכישה בעזרת כלי מציאות מדומה
אמזון. צילום: BigStock

אמזון מכניסה אפשרות לרכישה בעזרת כלי מציאות מדומה

החברה מספקת ללקוחותיה המשתמשים במכשירי iOS של אפל, ובאמצעות יישום המציאות הרבודה של הענקית מקופרטינו - המכונה ARKit - אופציה לרכישה משודרגת של חפצים ממחלקות הריהוט, האלקטרוניקה, הצעצועים והמשחקים, עיצוב הבית ועוד

מאת 2 בנובמבר 2017, 15:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון (Amazon) הפכה כבר מזמן לסוג של one-stop-shop בשל היכולת שלה להציע לנו לקנות דרכה כמעט כל דבר שאפשר להעלות על הדעת – החל בבגדים, המשך ברהיטים ומוצרי אלקטרוניקה, וכלה במזון או חלקי חילוף למכונית. אבל החברה לא חדלה מלחפש כיצד לשפר את חוויית הקנייה של לקוחותיה, וכעת החליטה לאפשר למשתמשים הרוכשים דרכה באופן וירטואלי לראות איך מוצרים מסוימים ייראו הלכה למעשה בביתם, לפני שהם מחליטים אם להשקיע בהם את כספם.

בכדי להשיג זאת, השיקה ענקית הקמעונאות תכונה חדשה בעבור אפליקציית iOS שלה, המכונה "תצוגת מציאות רבודה" – AR View.

ה-AR View עובד במספר עצום של קטגוריות מוצרים, כולל ריהוט, אלקטרוניקה, צעצועים, משחקים, עיצוב ביתי ועוד. התכונה החדשה מסתמנת כמוצלחת בהרבה מה-AR Stickers – מדבקות מציאות מדומה שאמזון הציעה בעבר בעבור מוצרים מסוימים. למדבקות היו מסגרות לבנות גדולות, שגרמו לתוצאה לאבד מאמינותה ולכן להגביל את התועלת שלהן, על אף שהן עדיין זמינות לשימוש.

איך יראה הסלון במבט מאחור?

תכונת ה-AR View של אפליקציית iOS של אמזון משתמשת ב-ARKit SDK של אפל (Apple), שנועד להקל על המפתחים להביא פונקציונליות של מציאות רבודה ליישומים הניידים שלהם. יישום זה מגיע עם אזהרה שהוא עובד רק עם מכשירי iPhone 6S או מכשירי iPhone מתקדמים יותר, הפועלים על מערכת ההפעלה iOS 11.

קניות בתוך שימוש בכלי מציאות רבודה אמורות להוות דחיפה גדולה בעבור קמעונאיות אונליין רבות, כיוון שיאפשרו ללקוחות לראות איך ייראה המוצר במקום המיועד לו, דבר שצפוי לספק יתרון בעת מכירה.

בכדי לעשות שימוש בתכונה החדשנית באפליקציית iOS של אמזון, יש להקיש על סמל המצלמה באפליקציה. לאחר מכן ניתן למצוא את האפשרות View AR, ואז יכולים המשתמשים להחליק ולמצוא דברים מהקטגוריות השונות, שהם סקרנים לגלות כיצד ייראו בביתם.

לאחר הפעלת הכלי ניתן להזיז ולסובב פריטים באמצעותו, בכדי להתאים אותם לתוך החלל הנתון ולהציג אותם ב-360 מעלות כך שהיקפם המלא ונוכחותם בסביבה הייעודית ייראו בבירור.

אמזון מכניסה אפשרות לרכישה בעזרת כלי מציאות מדומה Reviewed by on . אמזון (Amazon) הפכה כבר מזמן לסוג של one-stop-shop בשל היכולת שלה להציע לנו לקנות דרכה כמעט כל דבר שאפשר להעלות על הדעת - החל בבגדים, המשך ברהיטים ומוצרי אלקטרו אמזון (Amazon) הפכה כבר מזמן לסוג של one-stop-shop בשל היכולת שלה להציע לנו לקנות דרכה כמעט כל דבר שאפשר להעלות על הדעת - החל בבגדים, המשך ברהיטים ומוצרי אלקטרו Rating: 0

הגיבו


!!!!