תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » בגדי ה-iPhone החדשים
iPhone 8 ו-iPhone 8 Plus - 9 מקרים של סוללות מתנפחות. צילום אילוסטרציה: לזק קובוסינסקי, BigStock

בגדי ה-iPhone החדשים

אם מישהו מביניכם חשק גם השנה בוורוד-זהב או גוני השחור השונים שהיו זמינים במכשירי iPhone 7 - אז הזילו דמעה כבר עכשיו ● שלושת הצבעים היחידים שיהיו זמינים במכשירים החדשים יהיו שחור, כסוף וזהב

מאת 9 באוגוסט 2017, 14:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכשירי ה-iPhone שיושקו כנראה בחודש הבא יהיו זמינים בשלושה צבעים בלבד – שחור, כסוף וזהב. כך לדברי האנליסט מינג-צ'י קואו מ-KGI Securities.

אם אפל (Apple) אכן מתכוונת להציג מכשירים רק בשלושת הצבעים הללו, הצבעים ורוד-זהב וגוני השחור השונים שהיו זמינים במכשירי iPhone 7 לא יהיו עוד זמינים.

לדברי קואו, שלושת הדגמים הצפויים – iPhone 7s ,iPhone 8, ו-iPhone 7s Plus – יתמכו גם בטעינה מהירה, אך המשתמשים ייאלצו לרכוש לצורך כך מתאם חשמלי מסוג Type-C.

עוד ציין קואו, כי לדעתו אפל תחל בבדיקות ייצור של דגם ה-8 כבר בסוף החודש, ותחל בייצור המוני של המכשיר באמצע ספטמבר, מה שיאפשר לה להציג את שלושת הדגמים החדשים במקביל באירוע שיתקיים בספטמבר, וגם להשיק אותם לשווקים ביחד בספטמבר.

בגדי ה-iPhone החדשים Reviewed by on . מכשירי ה-iPhone שיושקו כנראה בחודש הבא יהיו זמינים בשלושה צבעים בלבד - שחור, כסוף וזהב. כך לדברי האנליסט מינג-צ'י קואו מ-KGI Securities. אם אפל (Apple) אכן מתכו מכשירי ה-iPhone שיושקו כנראה בחודש הבא יהיו זמינים בשלושה צבעים בלבד - שחור, כסוף וזהב. כך לדברי האנליסט מינג-צ'י קואו מ-KGI Securities. אם אפל (Apple) אכן מתכו Rating: 0

הגיבו


!!!!