ראשי » TheNewCom » נחשפו "צילומי רנטגן" של iPhone 8
חשוף ועירום. אילוסטרציה: VladNikon/BigStock

נחשפו "צילומי רנטגן" של iPhone 8

החשיפה החדשה מתייחסת למה שקורה בתוך המכשיר ולא לעיצוב החיצוני שלו, ואפילו לא לתצורה ● השלב הזה, בו צולמו לכאורה התמונות, נחשב לשלב יחסית מוקדם בתכנון ובייצור של טלפונים

מאת 8 באוגוסט 2017, 12:28 תגובות (1) א+ / א- הדפסה הדפסה

הדור השמיני המדובר של iPhone כבר נמצא ממש מעבר לפינה. אפל (Apple) אמורה להשיק אותו כבר במהלך החודש הבא. עם זאת ההדלפות והדיווחים השונים סביב המכשיר ממשיכים לזרום, והחשיפה החדשה מתייחסת למה שקורה בתוך המכשיר ולא לעיצוב החיצוני שלו, ואפילו לא לתצורה.

בתמונות שהועלו לאתר הרשת החברתית הסיני הגדול Weibo, בו פעילים רבים מאוד מראשי השוק הטכנולוגי של מדינת הענק, מוצג מה שנראה כמבנה הפנימי של המכשיר הראשון של אפל שהיה מצויד במסך OLED.

מדובר בתמונות שהועלו, על פניו, בידי עובד של פוקסקון (Foxconn) שעובד ככל הנראה בחלק של קו הייצור שמבצע את הבחינות ההנדסיות הסופיות של המכשיר, שלב בתהליך הכולל של ייצור ה-iPhone 8 שכבר נחשף בעבר שזכה לכינוי פרארי (Ferrari).

בתמונות ניתן לראות את מודל המצלמה הכפולה של המכשיר בחלק האחורי של המכשיר, תמונה מוגדלת של מה שנראה כמו מודול המצלמה הקדמית, המקום שמיועד לשילוב הסוללה שאמורה להיות בצורת האות L וגם את המעגל הראשי.

התמונה של המעגל הראשי תואמת לדיווחים מחודשים קודמים על כך שאפל תכננה מעגל ראשי בעיצוב מרובה כמות ובעל גודל מירבי קטן יחסית וזאת כדי לקצר את שטח המוליכים שמעבירים את החשמל מהסוללה לרכיבים השונים – דבר שאמור להשפיע לטובה על זמן העבודה של ה-iPhone החדש.

השלב הזה, בו צולמו לכאורה התמונות, נחשב לשלב יחסית מוקדם בתכנון ובייצור של טלפונים, אך ייתכן שמדובר בתמונות שצולמו לפני זמן מה ורק עכשיו הועלו לרשת.

בכל מקרה, הדיווחים על המכשיר החדש של אפל רק ממשיכים להתעצם לקראת ההשקה הקרובה.

נחשפו "צילומי רנטגן" של iPhone 8 Reviewed by on . הדור השמיני המדובר של iPhone כבר נמצא ממש מעבר לפינה. אפל (Apple) אמורה להשיק אותו כבר במהלך החודש הבא. עם זאת ההדלפות והדיווחים השונים סביב המכשיר ממשיכים לזרו הדור השמיני המדובר של iPhone כבר נמצא ממש מעבר לפינה. אפל (Apple) אמורה להשיק אותו כבר במהלך החודש הבא. עם זאת ההדלפות והדיווחים השונים סביב המכשיר ממשיכים לזרו Rating: 0

אודות צבי קצבורג

צבי קצבורג
צבי קצבורג התחיל את דרכו ככתב בעיתון עולם הספורט ומשם עבר למקומון מלאבס מרשת שוקן. מלחמת המפרץ הראשונה שינתה עבורו את הכיוון ובמהלך שנותיו במקומון שימש ככתב לענייני הפוליטיקה המקומית, השוק הכלכלי, מראיין וכתב תחקירים - עד למינויו כעורך מדורים. לאחר מספר שנים בהן העדיף לעסוק באהבת חייו האמיתית, תחום המיחשוב, מצא קצבורג את הדרך לשלב בינה ובין הכתיבה העיתונאית שלו. כך, כבר יותר מעשור הוא כותב עבור אנשים ומחשבים, לרבות שנתיים ומחצה בהן שימש במקביל כעורך המגזין PC Plus. הוא מתמחה בסקירות חומרה ובתחום המיחשוב הפרטי, אבל מרגיש כמו דג במים בכל מה שקשור לתחום ה-IT

תגובות (1)

  • אור

    הדור העשירי*****

הגיבו