תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל חוגגת את יום האהבה
באהבה - עם גוגל דודל. צילום מסך

גוגל חוגגת את יום האהבה

במנוע החיפוש מציינים את ט"ו באב עם גוגל דודל משחקון עליז

מאת 7 באוגוסט 2017, 16:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גם בגוגל (Google) חוגגים את חג האהבה היהודי – ט"ו באב, אבל נראה שלאו דווקא את מה שדיברו עליו רבנינו, אלא בעזרת גוגל דודל משחקון עליז.

הדמויות הראשיות במשחקון, שמופיע בעמוד הבית, הן פנגולינאים – סוג של יונקים, למי שלא מכיר – שהופכים לכדורים מקפצים ובמרכזם לב. לפני שלוחצים על Play, רואים בעמוד הראשי פנגולינאית כותבת מכתב אהבה ופנגולינאי חותם אחד כזה בנשיקה.

למען ההשכלה, כדאי שניזכר במנהג המקורי: "אמר רבן שמעון בן גמליאל: לא היו ימים טובים לישראל כחמישה עשר באב וכיום הכיפורים, שבהן בנות ירושלים יוצאין בכלי לבן שאולים, שלא לבייש את מי שאין לו… ובנות ירושלים יוצאות ומחוללות בכרמים. ומה היו אומרות: שא נא עיניך, בחור, וראה מה אתה בורר לך; אל תתן עיניך בנוי – תן עיניך במשפחה".

צאו בנות ישראל בלבן לחולל בכרמים ולחפש לכן חתן. ואם אין באפשרותכן – המירו זאת במשחקון של גוגל דודל ליום האהבה.

גוגל חוגגת את יום האהבה Reviewed by on . גם בגוגל (Google) חוגגים את חג האהבה היהודי - ט"ו באב, אבל נראה שלאו דווקא את מה שדיברו עליו רבנינו, אלא בעזרת גוגל דודל משחקון עליז. הדמויות הראשיות במשחקון, ש גם בגוגל (Google) חוגגים את חג האהבה היהודי - ט"ו באב, אבל נראה שלאו דווקא את מה שדיברו עליו רבנינו, אלא בעזרת גוגל דודל משחקון עליז. הדמויות הראשיות במשחקון, ש Rating: 0

הגיבו


!!!!