תוכן שיווקי
בעקבות תחרות מצטייני המחשוב IT Awards

בינת מברכת את לקוחותיה שזכו בתחרות מצטייני המחשוב

08/04/2024 16:29
בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים, שחוגגת השנה את שנת ה-49 להיווסדה, גאה להיות בין החברות הוותיקות והמובילות בישראל, שממשיכה כל העת בהתפתחות טכנולוגית, עשייה וצמיחה משמעותית, ומשפיעה בשוק ה-ICT ובכלל.

בינת מברכת את לקוחותיה שזכו באותות הצטיינות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים, על 12 פרויקטים שביצעו יחד איתה, ובהם, בין היתר: דיסקונט ליסינג – פרויקט תקשורת חדשני לקמפוס ופרויקט הגנת סייבר; משרד הבריאות – הקמת מערכת שליטה ובקרה לטובת שיפור מערך הבריאות, במתודולוגיה חדשנית, ששמה דגש על ראייה והשפעה עסקית ופרו-אקטיבית על זמינות השירותים המונגשים; מגדל חברה לביטוח – פרויקט שדרוג מערכת הטלפוניה הארגונית ומעבר לסיילספורס, ופרויקט מיקרו סגמנטציה לסביבת דאטה סנטר מרובת שרתים מסוגים שונים, ללא סוכן, עם נראות רשת מלאה, כולל מיפוי קישורים בין השרתים; עיריית רמת גן – הקמת מרכז שירות המאגד בתוכו את כלל שירותי העירייה העיקריים, במטרה להנגיש, בצורה קלה ופשוטה, את המענה לתושב במקום אחד; נת"ע – תכנון וביצוע של תקשוב הקו האדום של הרכבת הקלה בגוש דן, שהוא פרויקט התקשוב המורכב ביותר שהוקם בישראל בעולמות התחבורה; מושב ניר עקיבא – הטמעת מערכת חמ"ל דמוגרפי לניטור וניהול אוכלוסיית היישוב, לקבלת תמונת מצב דמוגרפית עדכנית, כמענה לצורך קריטי בזמן שיא שעלה מהשטח החל מה-7 באוקטובר (בשיתוף מערך הדיגיטל הלאומי וחמ"ל ערבה לפרויקטים לאומיים מיידיים וקריטיים).

מחויבות למקצוענות, הצטיינות ומענה מיטבי לצרכי ה-IT הארגוניים

אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים, אמר עם הודעות הזכייה כי "אנחנו גאים בכל אחד ואחד מ-12 הפרויקטים הזוכים. הזכייה בפרויקטים אלה אינה רק שלנו – היא בעיקר של הלקוחות, שהניעו פרויקטים אלה ואנחנו איתם ביישום שלהם. אנחנו מודים לשורה של ארגונים וחברות מובילים מענפים שונים במשק שבחרו בבינת תקשורת מחשבים לתכנון וביצוע פרויקטים חדשניים במגוון תחומים, וביניהם: בינה מלאכותית, טרנספורמציות דיגיטליות, שו"ב, סייבר, חדשנות במעבר לענן ומערכות ליבה".

"בעידן שבו מרחב הטכנולוגיות ממשיך ומתפתח, אפשרויות הצריכה מתרחבות, המורכבות גדלה, והתלות ההדדית והצורך בהיברידיות בין עולם תוכן אחד למשנהו עולה – אנחנו, בבינת, יחד עם מעל 80 יצרנים מובילים, מחויבים למקצוענות והצטיינות במתן מענה מיטבי לצרכי ה-IT הארגוניים", אמר.

בן צור ציין כי "חשוב לנו להמשיך ולהיות עוגן חזק ומקום בטוח עבור הלקוחות שלנו, להביא כל פרויקט לסיפור הצלחה, להבטיח ערך ללקוח בכל עשייה, להבטיח חדשנות, לפתח תחומים חדשים, ולאפשר קשת פתרונות רחבה, איכותית ובלתי מתפשרת".

אירועים קרובים