תוכן שיווקי
לקראת VMware vForum 2022, ה-28 במרץ, אווניו, קרית שדה התעופה

"שם המשחק באבטחה – לא לרדוף אחרי הרע, לאבטח את הטוב"

22/03/2022 12:08
שלומי אביב, מנכ"ל VMware ישראל.

מאת: הילל יוסף

"אתגרי אבטחת המידע מלווים אותנו כבר שני עשורי שנים. אלא שמשבר הקורונה הביא לגידול בתופעת העבודה המרוחקת, מהבית וההיברידית, ויחד עימה גדל שטח משטח התקיפה הפוטנציאלי, בשל הגידול בכמות התעבורה והקישוריות – מה שהופך את המתקפות לחמורות ולקריטיות יותר. אנו מנסים לתקוף את כל עולמות אבטחת מידע ממקום אחר: לא לרדוף אחרי הרע – אלא לאבטח את הטוב",  כך אמר שלומי אביב, מנכ"ל VMware ישראל.

אביב התראיין לקראת כנס VMware vForum 2022. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, יתקיים ביום ב', ה-28 במרץ 2022, במרכז אירועים אווניו, קרית שדה התעופה, בהשתתפות מאות מלקוחות הסניף הישראלי של ענקית פתרונות הענן ושותפיה העסקיים.

פלטפורמת Tanzu: "להתחיל בקטן, ולגדול בלא הגבלה"

לדברי אביב, "האתגרים של כל מנמ"ר, בכל ארגון מכל מגזר ומכל גודל – הם: הגירה לענן ותפעול סביבה מרובת עננים; הצורך להתחיל, או לצלוח את המסע של השינוי הדיגיטלי. אלא שמעל כולם מתנוסס לו אתגר שאיננו טכנולוגי כלל וכלל: זהו ההון האנושי. עלינו לאפשר לעובדים לחוש בעלי ערך, הם צריכים לחוש בטוב עם עצמם, ולהרגיש שהם מביאים את עצמם לידי ביטוי ומימוש בעבודתם – שהם ממשיכים, מתקדמים ומתפתחים אישית ומקצועית. עלינו להנפיק להם סביבת עבודה לפי צרכיהם המשתנים, עם חופש בחירה מהיכן הם רוצים לפעול – מהבית, מבית הקפה השכונתי, מהמשרד או מחו"ל. באמצעות פלטפורמת Tanzu, אנו ב-VMware מספקים ללקוחות את התשתית האפליקטיבית המודרנית חוצת העננים, הכוללת Kubernetes, Greenplum, RabbitMQ ועוד. הפלטפורמה מאפשרת לכל ארגון להתחיל בקטן, ולגדול בלא הגבלה".

"כך, אנו עונים לאתגר המרכזי של המנמ"רים הארגוניים, אשר מתקשים לאמץ טכנולוגיות של טרנספורמציה דיגיטלית, בגלל המורכבות הנלווית לכך", הסביר אביב. לדבריו, "בעולם בו אנו כבר נמצאים היום, לכל ארגון יש תשתיות דטה סנטר פרטי לצד סביבות ועומסי מחשוב ביותר מאשר ענן ציבורי אחד. אנו מעניקים לארגונים ולמשתמשים יכולת לפעול בסביבה מרובת עננים – עם יכולת ליהנות מכל השירותים המתקדמים והחדשניים שיש בעננים השונים, אבל לצד החופש והפתיחות לשלל האפליקציות – גם לספק בקרה".

פתרונות מוכללים במעטפת אבטחה אחת

"במסגרת תפישת האבטחה שלנו – לפיה אין לרדוף אחרי הרע אלא לאבטח את הטוב", אמר אביב, "אנו מייצרים פתרונות מוכללים, במעטפת אבטחה אחת, שעובדת הכי טוב בתוך האקו סיסטם של מוצרי VMware עם מענה אחוד – מחיבוריות המשתמש בקצה ועד כניסתו לאפליקציות בדטה סנטר. החצנת השירותים החוצה דורשת מדיניות הגנה נקודתית, המותאמת עבור כל שירות העובר לענן, ועל כל השירותים נדרש להגן באופן קפדני, כי כל שירות בענן אינו דומה למשנהו. המענה שלנו לתחום הוא פתרון VMware SASE בשילוב VMware SD-WAN ואסטרטגיית אבטחה של 'אפס אמון' בגישה לענן.

פתרון SASE מפשט את ניהול הענן ההיברידי, מבטיח תנועה בלא הפרעות ומספק שכבת שליטה וניהול יעילה יותר. לצידו, פתרון VMware SD-WAN מאפשר לצוותי ה-IT להתחבר מכל מקום, לעקוף תשתיות מסורתיות ולחבר משתמשים ישירות לענן – ולעשות זאת עבור חוויה בלא הפרעות ושימוש ביישומים. כך, המשתמשים מקבלים חוויית משתמש מאד טובה, ומנהלי ה-IT מקבלים בקרות רבות מאוד, מלוות בניראות – לאורך כל המערכות והכלים שלנו, עם ניהול ואבטחה משופרים".

"בשנתה הכספית 2022", סיכם אביב, "VMware גדלה בשיעור דו-ספרתי. הסניף המקומי אף חווה גידול בקצב מהיר יותר משאר אזור EMEA. בשנה החולפת העמקנו את הפעילות בלקוחות האנטרפרייז שלנו והפכנו להיות אסטרטגיים עבורם. לקוחות רבים בחרו לצרוך מאתנו שירותים מנוהלים – וזו הייתה הקפיצה המשמעותית. אני מעריך כי קצב הגידול הזה יישמר ויימשך גם השנה".

להרשמה ופרטים נוספים על הכנס

אירועים קרובים