תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » "נהיה האינטגרטור הגדול בעולם"

תוכן שיווקי


קינדריל

לקראת אירוע ההשקה של קינדריל בישראל, ביום ב' הקרוב, ה-13 בספטמבר

"נהיה האינטגרטור הגדול בעולם"

"נעבוד עם יבמ, אך לא רק; נביא לשוק בשורה של חדשנות, לצד יציבות וניסיון", אמר דרור פרל, מנהל פעילות קינדריל ישראל, בראיון לקראת כנס ההשקה של החברה החדשה בישראל

פורסם ב-9 בספטמבר 2021
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף.

"הפיצול שלנו מיבמ יביא לכך שחטיבת השירותים המנוהלים שהייתה עד כה של הענק הכחול, Global Technology Services – GTS, תהפוך להיות חברת האינטגרציה המובילה בעולם. אנחנו מביאים לשוק בשורה מרעננת, של חדשנות המניעה צמיחה, מבלי להפנות עורף ליבמ, שממנה באנו", כך אמר דרור פרל, מנהל פעילות קינדריל ישראל.

פרל התראיין לקראת אירוע ההשקה של קינדריל בישראל. האירוע, בהפקת אנשים ומחשבים, ייערך באופן וירטואלי ביום ב' הקרוב, ה-13 בספטמבר.

באפריל השנה עשתה יבמ צעד נוסף בהפרדת שירותי המחשוב המנוהלים שלה מחברת הענק, והודיעה ששמה של החברה החדשה יהיה קינדריל. ההפרדה בין החברות תסתיים עד סוף השנה. למנכ"ל קינדריל מונה מרטין שרוטר, לשעבר סגן נשיא יבמ לשווקים גלובליים, ולנשיאה – אלי קינן, שהיה מנכ"ל יבמ אמריקה הצפונית ויו"ר הענק הכחול ביפן.

דרור פרל, מנהל פעילות קינדריל ישראל. צילום: נמרוד קפלוטו

דרור פרל, מנהל פעילות קינדריל ישראל. צילום: נמרוד קפלוטו

קינדריל הוא הלחם של שתי מילים מרכזיות בזהות החברה החדשה ובייעודה: Kyn נגזר מהמילה קירבה (Kinship) ומתייחס להכרה שמערכות יחסים עם אנשים – עובדים, לקוחות ושותפים – עומדות במרכז האסטרטגיה של החברה, ושיש לבנות ולטפח מערכות יחסים ארוכות טווח. Dryl מקורו במילה ענף צעיר (Tendril), והיא מרמזת על צמיחה והתחדשות.

"השם קינדריל מעורר את רוח השותפות והצמיחה", אמר פרל. "לקוחות יכירו את קינדריל כמותג שמנהל את המערכות החיוניות בלב ההתקדמות העסקית וכחברה עצמאית עם הכישרון הגלובלי הטוב ביותר בענף".

"נהיה חברה של 90 אלף עובדים ב-115 מדינות"

"כחברה עצמאית", הסביר פרל, "קינדריל תקדם הסכמים עם שותפים טכנולוגיים מובילים ותסייע ללקוחותיה לבנות יכולות טכנולוגיות חזקות, מאובטחות וגמישות, עם כישרונות מהמנוסים ביותר בתעשייה. יש לה כ-4,600 לקוחות, לרבות כאלה שמפעילים את סביבות המחשוב המורכבות בעולם. נהיה עם נוכחות של 90 אלף עובדים ב-115 מדינות. נעצב, נבנה וננהל את מערכות הטכנולוגיה המודרניות, היעילות והאמינות ביותר שהעולם תלוי בהן מדי יום. מומחי החטיבה בארץ ובחו"ל מתמחים ביישום פרויקטים מורכבים של תשתיות מחשוב, מעבר לענן, אחסון נתונים, תקשורת, אבטחת מידע, חדשנות טכנולוגית ותחומים ייחודיים נוספים".

"בחצי השנה האחרונה", אמר, "עסקנו בבניית הצוות המקצועי של החברה ובהרחבת ההכשרות וההתמחויות שלו. רקמנו שורה של שיתופי פעולה עם כלל ספקיות ה-IT המובילות בעולם, דוגמת אורקל וסאפ, ועם ספקיות הענן המובילות בעולם – AWS וגוגל קלאוד. נמשיך לעבוד עם סיסקו, ג'וניפר, אווייה ו-VMware".

פרל ציין כי "ההיצע שלנו יכלול שישה תחומי עיסוק: האחד – אפליקיישן, דטה ובינה, עם מיקוד בהגירת מערכות סאפ ואורקל לענן. השני – ענן לסוגיו. הכוונה היא לסביבות מרובות עננים, ענן היברידי, ניהול תשתיות כשירות ושירותי הגירה לכל ענן. השלישי הוא כלל עסקי הליבה של הארגון לצד מיינפריים. הרביעי הוא רישות ומחשוב קצה. החמישי – אבטחת מידע וחוסן סייבר, גיבוי והתאוששות מאסון. התחום השישי הוא סביבת העבודה הדיגיטלית, בדגש על וירטואליזציה ושירותי שיתופיות".

לסיכום אמר פרל כי "לקינדריל ישראל יש מאות לקוחות ממגזרים רבים – פיננסים, קמעונאות, היי-טק, ממשלה וביטחון. אנחנו בעיצומו של מהלך קליטה מסיבי וב-2022 נגדיל את מצבת כוח האדם שלנו, שכולל כיום מאות עובדים – בעשרות אחוזים. זרוע הפיתוח של קינדריל מוקמת בימים אלה, כנגזרת של חלק מהמו"פ שהיה ביבמ. בישראל יהיה מרכז מו"פ של קינדריל, לצד מרכזי המו"פ בארצות הברית ובהודו. נצמח במאות אחוזים בשנה הבאה. נהיה הלקוח הכי גדול של יבמ, כמו גם השותף העסקי הכי גדול שלה. יחד עם זאת, נעבוד עם כל ספקיות הענן הגדולות".

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

"נהיה האינטגרטור הגדול בעולם" Reviewed by on . כתב: הילל יוסף. "הפיצול שלנו מיבמ יביא לכך שחטיבת השירותים המנוהלים שהייתה עד כה של הענק הכחול, Global Technology Services - GTS, תהפוך להיות חברת האינטגרציה המ כתב: הילל יוסף. "הפיצול שלנו מיבמ יביא לכך שחטיבת השירותים המנוהלים שהייתה עד כה של הענק הכחול, Global Technology Services - GTS, תהפוך להיות חברת האינטגרציה המ Rating: 0

הגיבו