תוכן שיווקי
לקראת הכנס של קליק ישראל, מחר (ב')

מה היתרון ב-Embedded Analytics כפתרון אנליטיקה עסקית מובנה?

תומר סער, סמנכ"ל מוצרים בבריפקאם, יציג במהלך האירוע את הפיתוח של החברה בתחום וכיצד היא הצליחה לשפר את יכולות האנליטיקה שלה בעזרת Qlik Sense

08/11/2020 11:48
בריפקאם וקליק ישראל

מחר (ב'), ה-9 בנובמבר, תקיים קליק ישראל (Qlik Israel) כנס אונליין, שיעסוק ב-BI Embedded Analytics. אחד הדוברים באירוע יהיה תומר סער, סמנכ"ל המוצרים של בריפקאם (BriefCam), ששותפה בכנס. סער יציג את פלטפורמת ניתוח הווידיאו בשילוב יכולות האנליטיקה של קליק, שמסייעת לנצל את המידע הגלום בווידיאו ממצלמות אבטחה שמותקנות בארגונים ובערים חכמות.

השוק נכנס כבר מזמן לעידן הביג דטה, וארגונים וחברות מכל התחומים והגדלים נאלצים להתמודד מדי יום עם כמויות עצומות של מידע, שמשפיעות באופן ישיר על הפעילות העסקית. בתקופת חוסר ודאות כמו זו של הקורונה, חשיבות ניתוח וניהול הנתונים מתעצמת, וכיום יותר מתמיד חברות מבינות את החשיבות בהטמעת כלים מתקדמים לניתוח כמויות המידע העצומות, כדי לאפשר למנהלי המוצר, למפתחים ולמקבלי ההחלטות לחלוק את המידע שלהם עם לקוחות הקצה ולהעניק למוצרים שלהם ערך מוסף יוצא דופן.

תחומי ה-BI והאנליטיקה צוברים תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בקרב חברות תוכנה, המשלבות את כלי ה-BI במוצריהן. חברות שמספקות מוצר או שירות מבוסס דטה ישפרו באמצעות כלים אלה את יכולות המוצר שהן מפתחות, וייהנו מבידול ומיתרון תחרותי, שיאפשר ללקוחות הקצה לקבל תובנות עסקיות בפשטות ובמהירות בממשק אחד.

בריפקאם תציג באירוע מחר את התוספת לפלטפורמת ניתוח הווידיאו שפיתחה באמצעות הטמעת פתרון BI מובנה (Embedded Analytics) של קליק.

את האירוע יפתח אופיר אייזיק, סמנכ”ל המכירות של קליק ישראל, ולאחריו יציג סער את הסיפור של בריפקאם כמפתחת פלטפורמת ניתוח וידיאו המאפשרת, בין השאר, ניתוח כמותי של הנתונים באמצעות Qlik Sense. הוא יספר כיצד הצליחה החברה לשפר את יכולות האנליטיקה שלה, המתבססות על וידיאו, וליצור לעצמה יתרון תחרותי ובידול לעומת התחרות בזכות הטמעת פתרון האנליטיקה המתקדם של קליק.

דובר נוסף באירוע יהיה פרזמק זבלודובסקי, מומחה עולמי מקליק בתחום ה-Embedded Analytics, שיבצע הדגמה חיה של Qlik Sense וידבר על יתרונות הטמעת הפלטפורמה בתוך המוצר, קלות העבודה עם הכלי ועד כמה פשוט ורווחי יותר להטמיע פתרון מובנה מאשר לפתחו לבד.

להפוך מצלמות אבטחה לחכמות בזכות אנליטיקה מתקדמת

בריפקאם פיתחה פלטפורמה לניתוח וידיאו, המאפשרת להגדיל את הערך של ההשקעה במצלמות אבטחה על ידי הפיכת הווידיאו למודיעין מבצעי, איכותי וכמותי לאיתור אירועים, התרחשויות ואובייקטים במרחב. באמצעות הפלטפורמה ניתן לנתח שעות של צילומי וידיאו ממצלמות האבטחה בתוך דקות, להגיב מיידית לאירועים ולקבל ניתוח כמותי של וידיאו, המסייע לחברה לקבל החלטות בנושאי בטיחות ואבטחה, תוך שמירה על איזון נכון בין רגישות, דיוק ויעילות.

הפלטפורמה של בריפקאם מתממשקת למצלמות האבטחה בארגונים שונים באמצעות VMS (מערכות וידיאו) ומאפשרת לקבל ממנו תובנות. כך, למשל, בתקופת הקורונה ניתן לדעת מה המרחק המינימלי שאדם בסופר שמר מאנשים אחרים וכמה עבירות של חוסר שמירת מרחק נעשו. באמצעות התובנות הללו לקוחות החברה (ארגוני אנטרפרייז וקמעונאות, גופים ביטחוניים, בתי חולים, אוניברסיטאות וכדומה) יכולים לראות ולזהות טרנדים – למשל, כמה אנשים נמצאים כרגע בבניין (מידע חשוב מאוד, במיוחד בזמן קורונה), כמה אנשים נכנסו לחנות בכל שעה או בשעות השיא ואילו אזורים בחנות הם יותר פופולריים.

האירוע יתקיים באנגלית, והוא מיועד למנהלי מוצר, מנהלי פיתוח, מנהלים טכנולוגיים וכן סמנכ”לי פיתוח (VP R&D) בחברות היי-טק, בתי תוכנה וסטארט-אפים בשלבי פיתוח מוצר מתקדמים.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

אירועים קרובים