תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » "מי שלא יעמוד בתקן הלוגיסטי של אמזון – ייעלם"

תוכן שיווקי


אלדר צ'יפרוט, מומחה פתרונות שרשרת אספקה בסאפ ישראל. צילום: אורן אגמי

לקראת כנס משתמשי סאפ ISUG, ב-2 ביולי באווניו שבקריית שדה התעופה

"מי שלא יעמוד בתקן הלוגיסטי של אמזון – ייעלם"

פורסם ב-27 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שוק המסחר האלקטרוני בישראל כמרקחה. מאז פורסם כי אמזון מגבירה את צעדיה בדרך לפתוח מערך הפצה בישראל, גובר הלחץ בקרב הקמעונאים הגדולים ואתרי האינטרנט המשווקים מוצרים באמצעות הרשת. "אמזון היא חברת הלוגיסטיקה הטובה בעולם", קובע אלדר צ'יפרוט, מומחה פתרונות שרשרת אספקה בסאפ. "ככל הנראה, היא תהיה כזאת גם בישראל. יש המון אתרים שמשווקים מוצרים טובים, אבל הפתרונות הלוגיסטיים שלהם לוקים בחסר. אמזון שולחת ללקוחות שלה את המוצר בתוך שבע שעות. ברור לכולם שמי שלא יעמוד בתקן האיכות החדש שלה – פשוט ייעלם".

מהם האתגרים המרכזיים כיום של ארגונים בתחום שרשרת האספקה?
"עולם המסחר האלקטרוני משכלל את עצמו לעתים קרובות ומגדיל את נתח השוק שלו לעומת המסחר המסורתי. בדרך, הוא גם שינה את הרגלי הקניות של כולנו ואת תפישת השירות. כולנו הרי ממילא מחוברים יותר, מעודכנים יותר ותובעניים יותר, אז מדוע לא לדרוש זאת גם מאתרי השופינג? לייעול שרשרת האספקה יש קשר ישיר לחוויית המכירה של הלקוחות. זה לא מספיק שיש מוצר חדשני, צריך גם לוודא שחוויית השירות תהיה חיובית".

רוצים לשמור על המידע בארגון מפני איומי הסייבר? קראו עוד על הפתרונות של סאפ.

איך הופכים אתגר להצלחה?
"ככל ששרשראות האספקה הפכו גלובליות וממוקדות יותר, הניהול הלוגיסטי שלהן הפך מורכב ויקר יותר. יש מערכות ניהול לוגיסטי חכמות שמאפשרות לכל השותפים בשרשרת האספקה להיחשף לכל שלב בתהליך, לשתף פעולה ולהפיק לקחים. השקיפות, כך מתברר, היא חלק אינטגרלי בדרך להתייעלות. השקעה במערכת ניהול לוגיסטי היא כמו השקעה בפרסום – היא בגדר חובה".

מהם הפתרונות שתציגו השנה ב-ISUG בתחום שרשרת האספקה?
"סאפ היא החברה היחידה בעולם שמספקת פתרונות שרשת אספקה מקצה לקצה. ב-ISUG נציג פתרונות משלב העיצוב עד לשלב האחזקה, כולל פתרונות תכנון, PLM, רצפת ייצור ואינטרנט של הדברים, פתרונות לוגיסטיים ופתרונות אחזקה מקדמים, כולל אחזקה חזויה".

רוצים להכיר את הלקוחות שלכם בצורה מעמיקה יותר? קראו עוד על הפתרונות של סאפ.

כיצד תסכם את השנה האחרונה בתחום פעילותך בישראל?
"הטכנולוגיה משנה את כללי המשחק ומחייבת התאמה למה שקורה בשוק. אנחנו בהחלט רואים שיש היערכות בשוק, אבל בסוף, הלקוחות הישראליים עדיין מתקשים לאמץ מודלים חדשים. עולם הלוגיסטיקה נמצא בצומת חשוב של תפעול אוטומטי חכם, שמאפשר קבלת החלטות בזמן אמת. החברות הגדולות בעולם לא מהססות להציע ללקוחות שלהן עולם שלם של אפשרויות לקבלת המוצר – וזה עוד אחרי אפיון ממוקד. אני ממליץ לכל חברה לאמץ את הרעיונות הללו".

למידע נוסף אודות הכלים החדשניים של סאפ בתחום ניהול שרשרת האספקה בקרו במסלול Digital Supply Chain ב-ISUG, האירוע השנתי של משתמשי סאפ בישראל.

.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
"מי שלא יעמוד בתקן הלוגיסטי של אמזון – ייעלם" Reviewed by on . שוק המסחר האלקטרוני בישראל כמרקחה. מאז פורסם כי אמזון מגבירה את צעדיה בדרך לפתוח מערך הפצה בישראל, גובר הלחץ בקרב הקמעונאים הגדולים ואתרי האינטרנט המשווקים מוצר שוק המסחר האלקטרוני בישראל כמרקחה. מאז פורסם כי אמזון מגבירה את צעדיה בדרך לפתוח מערך הפצה בישראל, גובר הלחץ בקרב הקמעונאים הגדולים ואתרי האינטרנט המשווקים מוצר Rating: 0

הגיבו