תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » פתרונות ה-Middleware של רד-האט עוברים שדרוג – והארגונים מרוויחים

תוכן שיווקי


ערן מנצור, יועץ Red Hat Middleware בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. צילום: הדר צדקה חזן

לקראת Red Hat Forum Israel 2018, מרכז הכנסים אווניו, קרית שדה התעופה, יום ב' 12 לנובמבר

פתרונות ה-Middleware של רד-האט עוברים שדרוג – והארגונים מרוויחים

פורסם ב-11 בנובמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת: ערן מנצור, יועץ Red Hat Middleware בחטיבת התוכנה של מטריקס.

ענקית הקוד הפתוח האמריקנית רד-האט משקיעה רבות בפיתוח ובשדרוג פתרונות ה-Middleware שלה. לקראת פורום רד-האט 2018, כדאי להכיר שני פיתוחים חשובים ומעניינים בתחום זה: Red Hat Automation Manager ו-Red Hat Decision Manager.

גרסה 7 של JBoss BPM Suite, או, בשמה החדש, Process Automation Manager Red Hat, כוללת מודולים שונים, כמו עיצוב תהליכים, מנוע תהליכים, מנוע חוקים וכלי BAM. בגרסה זו ניתן למצוא שיפורים בארכיטקטורה, המייעלים את תהליכי הפיתוח והעברתם לסביבות הבדיקות והייצור. שיפורים אלה יסייעו במידול תהליכים בצורה אינטואיטיבית יותר, גמישות בעיצוב ממשק משתמש מותאם לצרכי הלקוח וקיצור זמן ההגעה לשוק.

אחיו התאום של ה-Process Manager לפיתוח והרצת תהליכים הוא Red Hat Decision Manager, שהינו מוצר לפיתוח והרצת חוקים. גם מוצר זה נהנה בגרסה הנוכחית משם חדש, כאשר בעבר הוא נקרא Business Rule Management System. הפתרון הנוכחי מיישם תקן יחסית חדש בשם Decision Modeling Notation, שמגדיר מידול והצגה גרפית של חוקים עסקיים, בדומה לתקן BPMN המוכר מתחום התהליכים העסקיים.

בנוסף לכך, שולבו במוצרי ה-Middleware של רד-האט התאמות ותכונות חדשות שהופכות אותם ל-Cloud Native (מוטות ענן), ומאפשרות להריץ בארכיטקטורות המותאמות לסביבת ענן. כבר כיום ניתן לבצע באמצעותן פעולות שונות, כמו מידול תהליכים, הרצה בסביבות Cluster, ניטור ו-Partitioning, תוך פריסה של המודולים השונים של המוצר כקונטיינרים בענן.

שינויים אלה שרד-האט מבצעת במוצריה מספקים תכונות חדשות והתאמה לתהליכי DevOps מודרניים, כמו Continues Integration ו-Continues Delivery. תכונות אלה מעמידות את מוצרי החברה בחזית הטכנולוגית במימוש תקנים חדשים והשתלבות בתהליכי פיתוח חדשניים.

אנחנו, בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, מייצגים את רד-האט בבלעדיות בישראל כבר 15 שנים, וממשיכים לעזור ולייעץ בעולמות אלה. Matrix Open Source תומכת ומלווה פרויקטי קוד פתוח רבים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים וידע רב שנצבר אצלה במהלך השנים.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
פתרונות ה-Middleware של רד-האט עוברים שדרוג – והארגונים מרוויחים Reviewed by on . מאת: ערן מנצור, יועץ Red Hat Middleware בחטיבת התוכנה של מטריקס. ענקית הקוד הפתוח האמריקנית רד-האט משקיעה רבות בפיתוח ובשדרוג פתרונות ה-Middleware שלה. לקראת פו מאת: ערן מנצור, יועץ Red Hat Middleware בחטיבת התוכנה של מטריקס. ענקית הקוד הפתוח האמריקנית רד-האט משקיעה רבות בפיתוח ובשדרוג פתרונות ה-Middleware שלה. לקראת פו Rating: 0

הגיבו