תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » המסע לטרנספורמציה הדיגיטלית, או: הדרך לקבל יותר מהמשאבים הקיימים

תוכן שיווקי


לקראת כנס Red Hat Forum Israel 2018, ה-12 בנובמבר, מרכז הכנסים אווניו, קריית שדה התעופה

המסע לטרנספורמציה הדיגיטלית, או: הדרך לקבל יותר מהמשאבים הקיימים

פורסם ב-25 באוקטובר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת: מורן גולדבוים, דורון פדיוק ו-ולרה ברונשטיין

אנחנו רוצים לדבר אתכם על מסע. מסע של שינוי, למידה, התייעלות והובלה, ועל הדרך של רד-האט לשם. רבים מכם כבר שמעו על Digital Transformation – טרנספורמציה דיגיטלית, שהיא לא תמיד פשוטה, אך התועלת הטמונה בתהליך אבולוציוני זה היא עצומה.

ב-Red Hat Forum Israel, שיתקיים ב-12 בנובמבר במרכז הכנסים אווניו שבקריית שדה התעופה, נכסה אזורים רבים מהדרך לשם, אבל אנחנו רוצים להתמקד כאן בשלב הראשון: ניצול נכון של ה-IT הקיים בארגון.

רד-האט מבינה שכדי לבצע את הטרנספורמציה יש צורך בתוספת תקציבים וכוח אדם – שברוב המקרים פשוט לא קיימים. במקום זאת, המפתח חייב להיות בניצול יותר טוב של המשאבים הקיימים, מה שאומר צמצום עלויות ההון והתפעול והגדלת התפוקה.

נשמע מבטיח, אבל איך עושים את זה?

בפורום נעביר דמו שיתמקד בהעברת תשתיות וירטואליזציה לתשתית Red Hat Virtualization, ניהול של תשתית וירטואליזציה היברידית באמצעות Red Hat CloudForms ושילוב יכולות אוטומציה מתקדמות באינטגרציה של Red Hat Ansible Automation – מהלך שמצמצם משמעותית את עלויות התשתית ומגביר את קצב התפוקה של הארגון.

באמצעות הליך מובנה, שבמרכזו כלי ייעודי המאפשר מיפוי ומעבר מתשתית קיימת לחדשה, נדגים טכנית עד כמה פשוט המעבר. על ידי הגדרת האלמנטים הבסיסיים ל-וירטואליזציה (Clusters, Storage, Network), המקבילים בין שתי המערכות, נפתחת האופציה לבצע ניוד רחב של אפליקציות ללא צורך בהגדרה פרטנית של VM בודדת.

החלק השני של ההדגמה יתמקד באפשרות לבצע אוטומציה למשימות שחוזרות על עצמן. היתרונות בכך, כמו חסכון בזמן ומניעה של טעות אנוש, הם די ברורים, אך מה לגבי החסמים של הון אנושי גבוה לקידוד והתממשקות עם מערכות שונות?

זה המקום שבו Red Hat Ansible Automation נכנס לפעולה. עם קהילה פעילה ואינטגרציה שגדלה מדי יום מתאפשרות לאיש ה-IT, שלא בהכרח מכיר שפות תכנות, יכולות אוטומציה מתקדמות וחיבור עם הפורטפוליו של רד-האט, כמו גם עם מגוון מוצרים בארגון.

נדגים כיצד ניתן לקחת משימות שבעבר דרשו זמן ומשאבים בעולם ה-וירטואליזציה ולהנגיש אותם לאיש ה-IT באמצעותAnsible Roles. מהלך זה יאפשר לארגון ה-IT להקטין את אחוז זמן תחזוקת המערכת והתמיכה בצוותים אחרים, ויפנה יותר מקום לחדשנות.

נשמח לפגוש אתכם בכנס ולשוחח על הטרנספורמציה הדיגיטלית שמתחוללת בארגון שלכם, ועל הדרכים לעשות אותה קצת יותר קלה.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
המסע לטרנספורמציה הדיגיטלית, או: הדרך לקבל יותר מהמשאבים הקיימים Reviewed by on . מאת: מורן גולדבוים, דורון פדיוק ו-ולרה ברונשטיין אנחנו רוצים לדבר אתכם על מסע. מסע של שינוי, למידה, התייעלות והובלה, ועל הדרך של רד-האט לשם. רבים מכם כבר שמעו ע מאת: מורן גולדבוים, דורון פדיוק ו-ולרה ברונשטיין אנחנו רוצים לדבר אתכם על מסע. מסע של שינוי, למידה, התייעלות והובלה, ועל הדרך של רד-האט לשם. רבים מכם כבר שמעו ע Rating: 0

הגיבו