תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל מאפשרת למחוק היסטוריית מיקומים – באנדרואיד וב-iOS
צילום אילוסטרציה: BigStock

גוגל מאפשרת למחוק היסטוריית מיקומים – באנדרואיד וב-iOS

התכונה החדשה מאפשרת לבחור האם רוצים למחוק את הנתונים אוטומטית מדי שלושה חודשים או שנה וחצי

מאת 30 ביוני 2019, 15:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בצעד שמעניק למשתמשים יותר שליטה על המידע האישי שקשור אליהם, גוגל השיקה באחרונה תכונה חדשה, שמוחקת בצורה אוטומטית נתונים על היסטוריית המיקומים שלהם. התוכנה ניתנת לשימוש הן במכשירי אנדרואיד והן במכשירי iOS.

החברה כבר הודיעה בעבר על כוונתה להוסיף את האפשרות הזאת, אבל כאמור, היא הושקה רשמית רק באחרונה. בעבר ציינה גוגל כי היסטוריית מיקומים יכולה לסייע לה לספק המלצות טובות יותר לגולשים – כמו המלצות על מסעדות.

הפקדים החדשים יאפשרו לכוון מחיקה של אוסף נתוני המיקום מדי שלושה או 18 חודשים, לפי בחירת המשתמש.

כדי שתוכלו לעשות זאת, עליכם להיכנס לחשבון הגוגל שלכם, ל-"אזור הפעילות שלי", ולבחור באפשרות החדשה, בשם "בחר במחיקה אוטומטית", באזור היסטוריית המיקומים. המסך שיופיע לאחר הבחירה מאפשר לבחור את מסגרת הזמן הרצויה – כאמור, שלושה או 18 חודשים. ניתן גם בכל עת להיכנס לפרטים ולמחוק נתונים בצורה ידנית.

גוגל כבר מפיצה את האפשרות החדשה בשתי מערכות ההפעלה הסלולריות.

גוגל מאפשרת למחוק היסטוריית מיקומים – באנדרואיד וב-iOS Reviewed by on . בצעד שמעניק למשתמשים יותר שליטה על המידע האישי שקשור אליהם, גוגל השיקה באחרונה תכונה חדשה, שמוחקת בצורה אוטומטית נתונים על היסטוריית המיקומים שלהם. התוכנה ניתנת בצעד שמעניק למשתמשים יותר שליטה על המידע האישי שקשור אליהם, גוגל השיקה באחרונה תכונה חדשה, שמוחקת בצורה אוטומטית נתונים על היסטוריית המיקומים שלהם. התוכנה ניתנת Rating: 0

הגיבו