תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סמסונג משיקה: Active Pro – טאבלט שטח קשיח

סמסונג משיקה: Active Pro – טאבלט שטח קשיח

לפי החברה, זהו טאבלט קשיח, המציע ביצועים ברמה גבוהה יותר ממה שהציעה עד עתה בסידרה, וזאת מבלי לוותר על העמידות בתקני IP68 ו-MIL-STD-810, המעידים על חסינות המכשיר מול איתני הטבע ומול נפילות ושאר אירועים שיכולים לגרום לו נזק בעת עבודה בשטח

מאת 4 בדצמבר 2019, 15:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סמסונג הכריזה על הזמינות של Galaxy Tab Active Pro, טאבלט קשיח חדש הממוטב לשימוש עסקי, בעיקר לשימוש של אלו שהעבודה דורשת מהם גם להיות יצירתיים ופרודוקטיביים, אך לא בעיקר, בשטח.

לפי החברה, זהו טאבלט קשיח, המציע ביצועים ברמה גבוהה יותר ממה שהציעה עד עתה בסידרה, וזאת מבלי לוותר על העמידות בתקני IP68 ו-MIL-STD-810, המעידים על חסינות המכשיר מול איתני הטבע ומול נפילות ושאר אירועים שיכולים לגרום לו נזק בעת עבודה בשטח.

הטאבלט מבוסס על מסך TFT בגודל של 10.1 אינץ' ברזולוציית 1920×1200 פיקסלים. הוא מונע בידי מעבד מתומן ליבות, ארבע מהן במהירות מרבית של 2 גיגה-הרץ וארבע במהירות מרבית של 1.7 גיגה-הרץ, והחברה שילבה בו 4/64 גיגה-בייט זיכרון, כשזיכרון האחסון ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון בעוד 512 גיגה-בייט לכל היותר. הסוללה, בנפח עבודה של 7,600mAh מבטיחה עד 15 שעות עבודה לפי סמסונג. משקל הטאבלט כ-653 ג'.

הטאבלט מגיע גם עם עט אלקטרוני, שנשמר ונטען בחריץ מיוחד בגוף המכשיר. הוא גם מגיע עם תמיכה בפלטפורמת ה-Knox של סמסונג להגברת רמת האבטחה על המידע השמור בטלפון. כן הוא תומך בטכנולוגיית ה-DeX של החברה, המאפשרת לחבר אותו באמצעות כבל יחיד למסך חכם כדי להשתמש בטאבלט כמו במחשב PC.

המחיר טרם פורסם, אך לפי החברה הוא כבר זמין בפועל למכירה במדינות מסוימות.

סמסונג משיקה: Active Pro – טאבלט שטח קשיח Reviewed by on . סמסונג הכריזה על הזמינות של Galaxy Tab Active Pro, טאבלט קשיח חדש הממוטב לשימוש עסקי, בעיקר לשימוש של אלו שהעבודה דורשת מהם גם להיות יצירתיים ופרודוקטיביים, אך סמסונג הכריזה על הזמינות של Galaxy Tab Active Pro, טאבלט קשיח חדש הממוטב לשימוש עסקי, בעיקר לשימוש של אלו שהעבודה דורשת מהם גם להיות יצירתיים ופרודוקטיביים, אך Rating: 0

הגיבו