תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אהבה לטלפונים סלולריים: אוסף של יותר מ-2,300 מכשירים

אהבה לטלפונים סלולריים: אוסף של יותר מ-2,300 מכשירים

האוסף של 2,371 טלפונים סלולריים גורם לג'אייש קייל ממומבאי לחוש מאושר ● בתוכנית שלו: להירשם בספר השיאים של גינס על "האוסף הגדול ביותר של טלפונים שפועלים"

מאת 23 בפברואר 2020, 10:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יש אנשים, ובייחוד אדם אחד בהודו, שלקח את אהבתו למכשירי סלולר לרמה אחרת, ומחזיק בביתו אוסף של  יותר מ-2,300 מכשירים – כולם במצב תקין ו"עובדים".

ג'אייש קייל ממומבאי החל לאסוף טלפונים סלולריים לפני כחמש-שש שנים, וכעת יש לו 2,371 מהם, מרביתם מכשירי נוקיה, והוא לא מתכוון לעצור כאן. שאיפתו היא להירשם בספר השיאים של גינס על "האוסף הגדול ביותר של טלפונים שפועלים".

בווידיאו שפורסם ביו-טיוב עושה קייל סיור בביתו ומציג את "התינוקות שלי", כפי שהוא מכנה אותם – בחדר המגורים, בחדרי השינה, במגירות המטבח, בארון הבגדים של אישתו, ואפילו בתוך המיטות… "אני מאוד רגשני בנוגע לטלפונים שלי… אני לא יכול לראות שמישהו מפיל טלפון שלי… אני לא יכול לראות שמישהו שורט אותו, אלה התינוקות שלי"…

האוסף שלו כולל מכשירים מכל העולם, הוא מספר. הסיבה שגרמה לו להתחיל לאסוף אותם התרחשה כשמכשיר נוקיה 3310 שהיה ברשותו כשהיה סטודנט בקולג' שרד נפילה מקומה שנייה. הוא התרשם כל כך מעמידותם, שהחל לאסוף אותם.

"התגובות של המשפחה והחברים שלי מעורבות", הוא מספר. "יש כאלה שאומרים, 'הבחור הזה ממש משוגע', ואחרים חשים גאווה. יש כאלה שאומרים שאני מבזבז כל כך הרבה כסף  על השקעה מתה, אבל הם לא יודעים שיש דברים מעבר לכך… אני מטפל בהם הרבה, אני מביט בהם  ואני חש מאושר בתוכי".

אהבה לטלפונים סלולריים: אוסף של יותר מ-2,300 מכשירים Reviewed by on . יש אנשים, ובייחוד אדם אחד בהודו, שלקח את אהבתו למכשירי סלולר לרמה אחרת, ומחזיק בביתו אוסף של  יותר מ-2,300 מכשירים – כולם במצב תקין ו"עובדים". ג'אייש קייל ממומב יש אנשים, ובייחוד אדם אחד בהודו, שלקח את אהבתו למכשירי סלולר לרמה אחרת, ומחזיק בביתו אוסף של  יותר מ-2,300 מכשירים – כולם במצב תקין ו"עובדים". ג'אייש קייל ממומב Rating: 0

הגיבו